Horoskop na 35. týden (2.9. 2019 - 8.9. 2019)

A je tu další týden! Co tě na začátku září čeká? Vydrží tvoje letní láska? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Tvůj milostný život je momentálně v naprostém pořádku. Ale na obzoru jsou události, které s tebou prudce zamávají. Tvoje dávná láska se zase objeví a tobě se zas vrátí ty staré city. Hlavně nejednej ukvapeně, snaž se jednat s chladnou hlavou. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Nebuď stíhačka! I když tobě přijde normální se zajímat jak, kde a s kým tvůj partner tráví čas, jemu tohle vyptávání nemusí být zrovna příjemné. Zařaď zpátečku a nechej ho ať to poví sám, pokud bude chtít. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Následující týden se ti bude opravdu dařit. Ale nepřinese to prospěch jen tobě, ale taky tvým blízkým, kteří tě budou žádat o radu.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

V následujících týdnech tě čeká spousta akcí, na které se ti zrovna nebude chtít. Neměla bys je zavrhovat dopředu, nebo je dokonce vynechat. Nakonec si je totiž náramně užiješ.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Čekají tě spory v práci. Bohužel bude pro tebe dost složité ostatním vysvětlit svůj pohled na věc. Nelámej si s tím hlavu, a hlavně se jejich argumenty nenechej vytočit. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Sebevědomí ti rozhodně nechybí a někdy je ho opravdu potřeba. Ale v osobním životě bys měla občas trochu ubrat. Okolí nemusí brát úplně dobře to, jak se chováš a zbytečně si kvůli tomu budeš dělat problémy.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V poslední době nejsi zrovna v nejlepší formě. Hlavně po pracovní stránce to vázne. Jsi často nesoustředěná a pak děláš chyby. Měla by sis dát chvilku volno a dát se dohromady.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Občas si neuvědomuješ, co všechno ti lidé svěří a zároveň nechtějí, aby to věděli všichni. Měla by sis dávat pozor na pusu, nebo prozradíš něco, co bys neměla. A dotyčného člověka tím velmi zklameš. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou potkáváš tolik zajímavých lidí, kteří tě inspirují k tomu, abys nezůstávala jen relativně spokojená. Žij zkrátka tak, jak bys opravdu chtěla. Pokud tě nesvazují povinnosti, tak se nespokoj s kompromisem.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Už tě nebaví prožívat jeden nepříjemný rozchod za druhým. Nesnaž se mít vztah, jen proto, abys někoho měla. Dej si na nějaký čas od vztahů pauzu. Uvidíš, že ten pravý si tě nakonec stejně najde.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Poslední dobou máš pocit, že se ti partner nevěnuje tak jako dřív. A budí to v tobě černé myšlenky. Nepodléhej panice a nevytvářej si v hlavě katastrofické scénáře. Zkrátka mu to naznač, že bys uvítala víc pozornosti.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Teď zrovna není ideální doba pouštět se po hlavě do něčeho nového. Měla bys nejprve zvážit, jaký dopad bude mít tvé rozhodnutí na tvé nejbližší. 

Autor:
Publikováno: 3. 9. 2019 10:01 Nahlásit obsah