Horoskop na 37. týden (7. 9. 2020 - 13. 9. 2020)

Týden uběhl jako voda a už je tu další pondělí! Co tě čeká v následujících dnech? Budeš si užívat, nebo tě čekají spíš starosti a trápení? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Léto sis užila opravdu do sytosti, ale je na čase vrátit se zpět do normálního režimu. Z počátku to bude pro tebe kruté, ale nakonec zjistíš, že máš tenhle běžný režim docela ráda. Když se do práce vrhneš s chutí, půjde to ještě mnohem líp.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Na obzoru se pomalu rýsuje vážná známost. Snažíš se zbytečně nevyšilovat a brát všechno s klidem, ale uvnitř jásáš a maluješ si růžovou budoucnost. Neměla by ses tomu tolik bránit, dej své štěstí najevo i navenek.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou se ti opravdu daří. Bohužel tvůj partner je na tom teď úplně opačné, potýká se s jedním problémem za druhým. Snaž se svou radost z úspěchu před ním trochu krotit. Raději ho podpoř a zkus mu nějak pomoci.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Vaše rodinné vztahy nejsou zrovna jednoduché. A tebe občas už vyčerpává řešit neustále nějaké problémy. Nezapomeň, že to všechno není tvá starost. Hoď jejich záležitosti za hlavu a užívej si zaslouženého klidu. Oni si to nějak vyřeší sami.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Se svými kamarádkami se už vidíte jen sporadicky. Vždy se najde nějaký důvod, proč některá z vás nemůže, tak to raději odložíte na jindy. A ty toho máš dost, přestaň to přecházet a trochu si dupni. Třeba se nad tím pak zamyslí a nějaký termín si nakonec najdou.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Práce je pro tebe poslední dobou náročnější a náročnější. Jsi neustále unavená a bez nálady. Dej si trochu pohov a nehoň se zbytečně za něčím, co ti stejně nikam neuteče. Po práci se věnuj raději rodině a partnerovi a na pracovní povinnosti zapomeň.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Už jsi měla pocit, že tě nemůže nic překvapit a tvůj život se vrátil do starých kolejí. Omyl! Najednou je zase všechno jinak a ty se s tím musíš nějak srovnat. Nepanikař, ber to tak, jak to je. Bohužel s tím stejně nic nemůžeš udělat.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tvůj milostný život byl v poslední době jedna velká tragédie. Spálila ses tolikrát, že jsi byla přesvědčená, že si dáš na nějakou dobu pauzu. Cestu ti ale zkříží někdo, kdo tvé plány kompletně změní. Nebraň se tomu!

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

V práci se ti sice daří, ale máš neustále pocit, že nezvládáš tolik, co kolegové a že nejsi tak dobrá. Přestaň se podceňovat. Musíš si víc věřit, získat víc praxe, ale to bez sebedůvěry nepůjde. Neboj se toho!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Byla jsi zvyklá být skrytá ve stínu svých kamarádů, sourozenců nebo spolužáků. Je načase vzít věci pevně do rukou a ukázat, jaká opravdu jsi. Neboj se projevit i mezi cizími lidmi. Ukaž jim svou osobnost, jednej sama za sebe.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Čeká tě velká příležitost. Budeš mít možnost, jak ukázat svůj talent a zasloužit se o pěknou odměnu, která by ti velmi pomohla. Nezůstávej s nápady při zemi, šéf bude nadšen.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou sis spíš užívala a všechny povinnosti hodila za hlavu. Teď tě ale pomalu začínají dohánět. Zavírat před nimi oči ti nepomůže. Měla by ses co nejrychleji vrhnout do práce, než z toho budeš mít problémy.

Autor:
Publikováno: 7. 9. 2020 10:00 Nahlásit obsah