Horoskop na 4. týden (23 .1. 2023 - 29.1. 2023)

A je tu další týden! Jaké zážitky tento týden zažiješ? Budeš si užívat pohodu a klid nebo tě čeká úplná noční můra? Přečti si svůj horoskop.

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Ze strany tvého partnera tě čeká tento týden pořádné překvapení. A to takové, že nebudeš vědět, jestli dřív brečet, nadat mu nebo se mu vrhnout kolem krku. Pak budeš ještě několik týdnů chodit jako ve snách a těžko se ti bude vracet zpět do reality.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední dobou ses věnovala hlavně práci a rodině, a to na úkor tvých zájmů. Teď se ale situace uklidnila na všech frontách, takže ti nic nebrání v tvých koníčcích pokračovat. I když se ti do toho zpočátku ani chtít nebude, nakonec budeš moc ráda, že ses ke svým zálibám vrátila.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

V okolí je jeden ples za druhým, ale ty přesto sedíš doma, protože tvému partnerovi se na takové akce nechce. Udělejte kompromis! Buď s tebou půjde aspoň na jeden, nebo nebude dělat scény, když půjdeš bez něj s kamarádkami.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Zbydou ti nějaké peníze navíc. Bezdůvodné utrácení se ti příčí, ale uložit je jen tak na účet ti nějak nejde. Máš pocit, že by se daly využít nějak lépe. Když mrkneš na internet, určitě najdeš spoustu organizací, kterým by se finanční příspěvek hodil. Najdi tu, která je tvému srdci nejbližší.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Konečně se tobě i kamarádkám poštěstí najít termín na společné setkání. Už to opravdu potřebuješ, neviděly jste se už věčnost a potřebujete probrat hromadu věcí. Je docela velká pravděpodobnost, že se to protáhne až do noci, tak snad ti pak nebude špatně.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou je pro tebe mnohem těžší a těžší projít kolem ochodu bez toho, aby sis něco nekoupila. A tvůj účet tím pěkně trpí. Snaž se tvé zběsilé nakupování trochu omezit. Ze začátku na týden a pak po krůčcích pokračovat. Uvidíš, kolik ušetříš, místo utrácení za hlouposti.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Tvůj partner spíš působí jako tvrďák a tobě to tak vyhovuje, ale občas přece jen zatoužíš po romantice. Čeká tě veliké překvapení, miláček přece jen dokáže ukázat svou něžnou stránku a nachystá ti něco, na co v životě nezapomeneš.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Spousta společenských akcí tě láka k nezávaznému flirtu, jenže to není nic pro tebe. Přesto se snažíš sama sebe přesvědčit o opaku a chceš si trochu užít. Nebude to ten nejlepší nápad, nedokážeš do toho nemíchat city a nakonec ublížíš jen sama sobě.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Spousta lidí ve tvém okolí má problém s tvým vztahem. Neustále se tě snaží přesvědčit, abys hledala nejrůznější chybičky. Nenechej se zviklat a radši si užívej svého spokojeného vztahu. Ostatní ti stejně jen závidí.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Šéf do tebe vkládá velkou důvěru, a tak ti svěřil důležitý úkol. Tobě to sice lichotí, ale zároveň to pro tebe znamená spoustu práce navíc. Rodina to s tebou nebude mít lehké, ale na hodnocení v práci se to bohatě projeví.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Partner cítí, že se váš vztah nachází v nějaké zvláštní fázi, a tak se snaží udělat maximum, aby bylo zas všechno zalito sluncem. Akorát se chová trochu jako slon v porcelánu. Jeho snaha tě potěší a často také pobaví, takže nakonec to bude přece jen mít účinek.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Počasí tento týden bude takové zvláštní a tobě to nebude dělat vůbec dobře. Raději se vyhni prochladnutí a lidem, kteří hýří bacily. Nějaké vitamíny navíc by se taky hodily. Tak ať neskončíš v posteli s horečkou.

Autor:
Publikováno: 23. 1. 2023 14:48 Nahlásit obsah