Horoskop na 42. týden (25. 10. 2021 - 31. 10. 2021)

Týden utekl jako voda a máme tu opět nový týden! Co ti asi tento podzimní týden přinese? Budeš si užívat radostí, nebo tě budou spíš trápit povinnosti? Přečti si svůj horoskop na tento týden!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou máš doslova skvělou náladu a celé dny záříš štěstím. A navíc ji tím šíříš mezi ostatní. Takže v práci i doma panuje skvělá nálada. Neboj se tuhle příznivou atmosféru využít, ostatní budou momentálně mnohem ochotněji spolupracovat.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Čeká tě náročný pracovní týden. Ne všechno půjde podle tvého plánu, budeš mít práce nad hlavu a to bude komplikovat jakýkoliv další průběh. Navíc se pokazí, co půjde. Bude to chtít zatnout zuby a vydržet.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Milostný život nebude v následujícím týdnu na pořadu dne. Tvůj milý má poslední dobou náročné období, a tak s ním nebude moc řeč. Neber si to osobně, buď trpělivá a ono ho to za nějakou dobu přejde. Raději se věnuj svým koníčkům.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dobou nejsi ve své kůži. Cítíš se neustále unavená a otrávená vším okolo. Neměla by ses nutit do ničeho na sílu. Dej si chvíli pauzu od všech povinností, které jdou jen trochu odložit. Odpočineš si a pak bude zase lépe.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Šéf má o tvé kariéře zřejmě jiné představy než ty a snaží se tě motivovat k tomu, abys pracovně postupovala. Ty máš ale jiné plány, a to, co pro tebe plánuje, tě děsí. Měla by sis s ním otevřené promluvil.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Někdy se stává, že s partnerem nejste naladění na stejnou vlnu a vaše myšlenky se zcela míjí. To vede ke spoustě nedorozumění, hádek a problémů, které by se ale dali velmi jednoduše řešit. Momentálně ale toho nejste schopni. Dopřejte si čas a pak na své komunikaci pracujte.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Po pracovní stránce tě čeká náročný týden. Šéf bude tentokrát velmi náročný a jeho požadavky budou dost specifické. Ty se ale svého úkolu zhostíš statečně. Nenechej se rozhodit jeho někdy až bizarními nápady. Pokud bude nakonec spokojen, bude tě čekat odměna. Litovat rozhodně nebudeš.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Ačkoliv se s partnerem na většině důležitých věcí shodnete, maličkosti pro vás můžou být docela oříšek. A pokud nebude chtít ani jeden z vás ustoupit, je problém na světě. Doma to bude pro tentokrát trochu Itálie, ale časem se vše zase vrátí do starých kolejí.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední týdny jsou pro tebe náročné. Práce máš až nad hlavu a ani situace doma není úplně růžová. Vypadá to, že toho máš tentokrát na bedrech víc, než si schopná zvládnout. Není žádná ostuda říct si o pomoc. Spolkni svou hrdost a požádej někoho, aby ti pomohl.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Tvůj milostný život dostane v následujících dnech úplně nový směr. Potkáš někoho, kdo ti úplně zamotá hlavu. Budoucnost v tomhle vztahu prozatím nevidíš, ale cítíš se díky němu skvěle jako už dlouho ne. Užívej si to!

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tento týden pro tebe bude víc než úspěšný. V práci tě čeká jedna pochvala za druhou. Tvé povinnosti tě budou po delší době zase naplňovat. Doma tě čeká klid a pohoda bez zbytečných rozepří. A navíc bude tvůj milý v následujících dnech romantický mnohem víc než obvykle.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Za poslední týdny se ti nějak nahromadila práce a trpělivě čeká, až si na ni zase najdeš čas. Je načase se do toho opravdu pustit. Zkus si v tom udělat systém, pak ti půjde práce mnohem lépe od ruky. Nakonec budeš mít z odvedené práce skvělý pocit.

Autor:
Publikováno: 26. 10. 2021 12:19 Nahlásit obsah