Horoskop na 44. týden (8. 11. 2021 - 14. 11. 2021)

Týden zase utekl jako voda a máme tu další pondělí. Co ti přinesou následující dny? Budeš si užívat krásného podzimu, nebo na tebe padnou chmury a bude to spíš utrpení? Přečti si svůj horoskop na tento týden!

Zdroj: pixabay.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Tvůj milý není žádný svatoušek, ale neměla bys hned počítat s tou nejhorší variantou. Občas tě zvládne pořádně pozlobit, ale i přesto jsi u něj na prvním místě. Nevyčítej mu proto každou maličkost. I on umí sekat dobrotu, ale není to pro něj úplně jednoduché.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V práci to nebude v následujících dnech jednoduché. Konfrontace s kolegy nebude mít takový účinek, jaký by sis představovala. Naopak to zbytečně zpomalí celý pracovní řád. Nepouštěj se tedy zbytečně do hádek, protože to nic nevyřeší. Raději na to jdi s klidnou hlavou a rozvážným přístupem.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

S tvou novou známostí to není úplně jako na růžovém obláčku. Došli jste do fáze, kdy řešíte první neshody a tebe to dost sebere. Budeš si muset pořádně rozmyslet, co dál. Jestli se jedná o drobnosti, které zvládneš překousnout, nebo je to vážnější.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Máš poslední dobou horší období, a tak těžko neseš kritiku. Zvlášť, když je to od někoho z tvých blízkých. Neber si to příliš osobně, většinou se ti snaží opravdu jen pomoct. Raději se snaž si z toho vzít něco, co můžeš zlepšit bez zbytečných emocí.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Měla jsi toho poslední dobou nad hlavu, a tak jsi neměla tolik času na přátele a rodinu. Je načase zase utužit vztahy. S blízkými okolo jde všechno mnohem lépe. Přátele ti určitě rádi pomohou, když toho budeš mít moc.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

V práci se ti teď velmi daří a baví tě to jako nikdy dřív. Nenecháš si tak ujít jedinou pracovní příležitost. Jen dávej pozor, ať si toho nenaložíš na sebe příliš. Některé z těchto příležitostí tě můžou dokonce brzdit v další pracovním postupu. Tak vybírej s rozvahou.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Dny letí jako splašené a za chvíli tady máme prosinec a Vánoce. Neměla bys tentokrát vánoční přípravu podcenit. Každý rok je pro tebe prosinec dost náročný, tak zkus tentokrát plánovat vše o něco dřív. Uvidíš, že si pak vánoční čas mnohem víc užiješ.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tvůj milostný život je poslední dobou jedna velká nuda anebo tragédie. Na spočítání šílených nápadníků by ti ruce asi nestačily. Teď se ale konečně blýská na lepší časy. Na obzoru se konečně objeví potencionální princ na bílém koni.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Neměla bys zapomínat, jak jsou detaily důležité. Zvlášť ve tvé práci ti takové opomenutí může způsobit velké potíže. Měla by ses na to zaměřit a dotáhnout tak všechny své povinnosti k úplně dokonalosti. Šéf bude pak nadmíru spokojen a odměna tě nemine.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Následující týden nebude pro partnera ani pro tebe nic lehkého. Čeká vás menší krize, z které ale dokážete postupem času zase vybruslit. Neuchyluj se k zákeřným krokům a nesnaž se partnera zranit na tom nejcitlivějším místě. Později bys toho mohla litovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

V práci tě čeká v následujících dnech menší personální krize. Spousta kolegů bude mimo,  ať už kvůli nemoci nebo kvůli dětem. Na tebe tak bude bohužel padat spousta jejich povinností, které zrovna nebudou moct počkat. Ty nebudeš vědět, kde ti hlava stojí, ale budeš muset zatnout zuby a vydržet.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou nevíš, co se svým životem. Neustálé hledáš nějaký cíl, ke kterému bys chtěla směřovat, ale zatím neúspěšně. Nelámej si s tím hlavu a raději si užívej kouzla okamžiku. Jinak ti mezitím proteče život mezi prsty.

Autor:
Publikováno: 8. 11. 2021 13:35 Nahlásit obsah