Horoskop na 45. týden (15. 11. 2021 - 21. 11. 2021)

Sotva jsme se nadáli a už tu máme zase nový týden! Copak ti přinesou následující dny? Budeš si užívat bezstarostných chvilek nebo tě čeká samé trápení? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Je nejvyšší čas na to, aby sis pěkně srovnala účty a všechny finanční záležitosti. Teď, když jsou Vánoce za dveřmi, se bude určitě hodit vědět, kolik peněz máš skutečně k dispozici. Nezapomínej ani na zadní vrátka a nechej si pro jistotu rezervu na horší časy.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední dobou jsi roztěkaná a nejistá. Hlavou se ti neustále honí tisíc myšlenek na lidi, kteří ve tvém životě nehrají žádnou hezkou roli. Pusť je proto raději z hlavy a zaměř se raději na své blízké, které máš opravdu ráda a oni tebe také. Uvidíš, že se tvé hlavě okamžitě uleví.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Už sis nějakou dobu pořádně neodpočinula, ale ležení v posteli není nic pro tebe. Pro ten pravý relax musíš zaměstnat ruce a hlavě dát maximální klid. Pusť se tedy do nějaké manuální kreativní činnosti. Blížící se Vánoce jsou k tomu skvělou záminkou. Zkus vyrobit nějaké vánoční dekorace.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

S partnerem toho máte poslední dobou na práci tolik, že vůbec nestíháte trávit čas spolu a užít si nějakou romantiku. Doma vás ale rozptyluje tolik věcí, že je potřeba vyrazit někam pryč. Užijte si krásný víkend jen ve dvou, bez povinností a jiných rušivých elementů. Potřebujete to oba.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

O peníze nemáš poslední dobou nouzi, ale nebylo tomu tak vždycky. Pamatuj tedy i na ty "horší časy" a část výdělku si odkládej. Uvidíš, že se ti tyto peníze budou jednou víc než hodit. A kdyby ne, tak si třeba aspoň našetříte na krásnou dovolenou.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Rodina od vás neustále očekává plný servis, včetně naplánování víkendového programu a výborný oběd k tomu. Už toho máš pomalu plné zuby a chceš si užít víkend pro jednou po svém. Neber to jako svou povinnost. Pro tentokrát se neohlížej na ostatní a naplánuj si to dle svého gusta.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Už nějakou dobu ty i tvůj partner řešíte menší rozpory a stále se vám nedaří vymotat z toho začarovaného kruhu. Události následujících dní ale vrhnou na tyto problémy nové světlo a vám se tak podaří se z toho kolotoče konečně vymotat.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tvá finanční situace není poslední dobou zrovna růžová. Dávej si větší pozor na to, za jaké věci utrácíš. Určitě najdeš něco, co bys mohla oželet. Zalepit nějaké díry v rozpočtu pomůže také nějaký vedlejší přivýdělek. Jen dávej pozor na to, aby sis toho nenaložila víc, než dokážeš zvládnout.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

S horším počasím se zhoršuje i tvoje nálada. Nemáš najednou vůbec energii, cítíš se unavená a celé dny bys jen proležela v posteli. Snaž se trochu zabavit. Vyraz na čerstvý vzduch a trochu se protáhni. Uvidíš, že ti pak bude mnohem lépe.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední dobou je toho na tebe moc. Spousta povinností tě zaměstnávala od rána do večera, že jsi neměla čas ani na rodinu, ani na sebe. Dopřej si po dlouhé době zase chvilku klidu. Neřeš žádné povinnosti, nepřemýšlej nad žádnými problémy a pořádně si odpočiň. Vypni hlavu a relaxuj!

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

V práci tě čeká náročný týden. Budeš mít povinností nad hlavu a leckdy nebudeš vůbec vědět, co si s tím počít. Neboj se požádat o pomoc zkušenější kolegy. Neber to jako osobní selhání nebo snad dokonce ostudu. Určitě ti rádi a ochotně pomohou.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Před nějakou dobou ses konečně odhodlala k tomu, abys zkusila něco nového. Tvůj nový koníček tě ale dočista pohltil, a tak máš občas problém najít rovnováhu mezi svým hobby a svými povinnostmi. Snaž se v tom najít balanc, ať se stihneš věnovat i rodině.

Autor:
Publikováno: 15. 11. 2021 11:18 Nahlásit obsah