Horoskop na 5. týden (30.1. 2023 - 5. 2. 2023)

Teploty jsou poslední dobou tak nízké, že bys nejraději jen ležela v posteli. Přijde tento týden něco, co tě z té postele vytáhne a zahřeje u srdíčka? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Máš obrovskou radost, jak se ti daří plnit své novoroční předsevzetí, aby ses víc hýbala. Neuvěřitelně tě to chytlo a už ráno se těšíš, jak si dáš do těla. Vezmi s sebou občas taky kamarádku. Ve dvou je to větší zábava.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V lednu je to samý ples a ty si tuhle sezonu opravdu užíváš. Vyšňořit se, obléct krásné šaty a udělat make-up je pro tebe ta nejmilejší zábava. Nenechej si to zkazit posměvačnými řečmi svých příbuzných.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Nejsi žádný milovník písečných pláží a horkého slunce, ale čerstvý prašan a pořádný svah tě už umí rozněžnit. Udělej si trochu času na tvou vášeň a vyraz na sjezdovku. Ale nehazarduj! Buď stále ve střehu, ať si nezpůsobíš nějaké zranění.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tvoje práce tě už dál nedělá šťastnou, ale stále máš strach jí nechat a posunout se dál. Nejsi v nějaké složité situaci a můžeš si to dovolit. Tak neotálej a poohlédni se po něčem, co tě bude dělat opravdu šťastnou.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Nová láska ti naprosto zastínila rozhled na okolní svět. Všechno se ti vedle tvého miláčka zdá nepodstatné a zbytečné, a nejradši bys mu věnovala každou minutu svého času. Neměla bys ale zapomínat ani na své povinnosti, rodinu a kamarády.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

S partnerem jste zrovna neměli nejrůžovější období, ale teď se blýská na lepší časy. Miláček si uvědomil, že tě poslední dobou docela zanedbával a teď ti to hodlá pořádně vynahradit. Tak si to užívej!

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V kanceláři je poslední dobou opravdu vypjatá atmosféra, a to se odráží na tvé psychice. Rodina cítí, že nejsi zrovna ve své kůži a že by asi bylo lepší jít ti z cesty. Snaž se aspoň doma trochu odstřihnout od stresu v práci.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tvůj ctitel je vskutku neúnavný, stále se snaží na tebe zapůsobit všemožnými způsoby. A jen tak opravdu nepřestane. Tobě to sice svým způsobem lichotí, ale občas už je to na tebe přece jen moc. Jemně mu naznač, že nemáš zájem a že bys byla radši, kdyby toho nechal.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Všechno okolo na tebe padá. Jedna povinnost střídá druhou a mezi všemi svými aktivitami si často ani nenajdeš chvilku na rodinu. Dávej pozor, třeba až si konečně najdeš čas na své nejbližší, tak nebudou mít zájem.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Máš pocit, že všechny tvé dny jsou jako přes kopírák. Cítíš, že bys potřebovala nějaké rozptýlení, nějakou změnu. Nečekej, až ti spadne správná příležitost do klína. Prostě jdi za tím, co jsi vždy chtěla a nezůstávej ve své komfortní zóně.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Ve vztazích jsi zatím moc štěstí neměla a teď máš trochu strach pustit se do nové známosti, aby ses znovu nespálila. Nebuď až přehnaně paranoidní a nehledej na všech skryté chyby. Čekáním na katastrofu to maximálně přivoláš, tak nevyčkávej, ale žij.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Práce máš momentálně nad hlavu a běhat od jednoho úkolu k druhému je často dost vyčerpávající. Nauč se občas vypnout, neřešit práci a trochu relaxovat. Buď si zajdi někam na masáž, nebo si najdi čas na společné chvilky s rodinou.

Autor:
Publikováno: 30. 1. 2023 11:05 Nahlásit obsah