Horoskop na 6. týden (6. 2. 2023 - 12. 2. 2023)

Další týdne zmizel v nedohlednu a je tu zase pondělí. Co ti přinese tentokrát? Čeká tě nový začátek, úspěch, o kterém se ti ani nesnilo nebo kupa zklamání? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Na pár dní se sice oteplilo, ale na jaro to zatím ještě nevypadá. I když by sis nejradši užívala tepla a sluníčka, zima tu s námi ještě nějakou dobu zůstane. Zkrať si čekání prohlížením katalogů s dovolenými.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V práci tě čeká velká výzva. Sebevědomí ti rozhodně nechybí, takže žádná tréma nehrozí, ale přece jen to není všechno. Hlavně nepodceň přípravu, pak tě žádné všetečné otázky nezaskočí.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Dávej pozor, aby tě nepotkalo nějaké faux pas, až se vydáš na očekávanou společenskou akci. Ostuda tě pak může provázet ještě několik týdnů.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Zírat po večerech do počítače či mobilu, není zrovna ideální, může to způsobit třeba problémy s usínáním. Raději večer sáhni po knize, uvidíš, že se ti pak bude usínat mnohem lépe.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Zdraví máme jenom jedno, tak neodkládej návštěvu doktora. Tentokrát tě tam potká překvapení v podobě milého seznámení.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Potkáš někoho, s kým tě dřív spojovala spousta vzpomínek. I když jsi měla pocit, že je to všechno už dávno pryč, ukáže se, že vzpomínky nejdou vymazat. Bude to pro tebe hodně těžké.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Partner se bude hodně snažit, aby ti udělal krásný večer, ale všechno se nepovede podle jeho představ, tak to spíš dopadne jako komedie než romantika. Společně se tomu zasmějte a užijte si pěkný večer.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V práci dostaneš zajímavou příležitost, jak se dál vzdělávat a rozvíjet svůj talent. Potkáš při tom spoustu lidí, kteří ti sice možná na první pohled nesednou, ale pak zjistíš, že jsou ve svém oboru opravdoví profesionálové.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Nepokoušej se řešit cizí konflikty. I když to budeš myslet dobře, všechno by se mohlo obrátit proti tobě. Nechej tedy cizí války na pokoji a věnuj se svým věcem.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Rozhodneš se po nějaké době zase vyrazit mezi lidi a pořádně se bavit. Večer to bude skvělý, o tom žádná. Za to ráno bude o to krušnější. Zachrání tě silný vývar a kyselé okurky.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Podařil se ti velký úspěch. Bohužel všichni tví blízcí mají hromadu práce, tak to ani nebudeš mít s kým oslavit. Nebuď smutná, jakmile bude víc času, vynahradí ti to tisíckrát!

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Budeš šokována zprávou, kterou se dozvíš od kamarádky. I když je to opravdu veliká věc, nechej si ji pro sebe. Kdyby se dostala ven, bylo by hned jasné, kdo to byl, a u kamarádky bys ztratila důvěru. Za to to nestojí!

Autor:
Publikováno: 6. 2. 2023 15:34 Nahlásit obsah