Horoskop na 7. týden (10. 2. 2020 - 16. 2. 2020)

A je tu další týden! Počasí si poslední dobou dělá, co chce. Každou minutou je jiné. Jak to bude s tvou náladou? Bude se měnit jako počasí, nebo si budeš užívat klidu? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Už nějakou dobu máš pocit, že něco není v pořádku. V práci se ti sice daří, jako už dlouho ne, ale doma to pořádně drhne. I sebemenší neškodná otázka se občas zvrhne v děsivou hádku a tobě zbudou jen oči pro pláč. Nezoufej, tahle situace nebude trvat věčně. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Najednou se ti stává, že se v práci nedokážeš soustředit a správně dělat svou práci. Nepanikař z téhle nenadálé situace. Snaž spíš srovnat myšlenky v hlavě, trochu si odpočinout a hodit se do pohody. Jinak to lepší nebude. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska je složitá věc. Často vůbec netušíš, co se ve tvé hlavě děje a co máš v dané situaci dělat. Někdy bys chtěla jednat zcela podle svého srdce, ale rozum je stále silnější a označuje danou věc jako šílenou. Zkus najít kompromis, kdy bude spokojené jak srdce, tak rozum. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Nikdy jsi nebyla zrovna průbojný typ. Raději jsi seděla v koutku a čekala až ti nějaká příležitost spadne do klína. Takhle se ale málokdy dostaneš k něčemu opravdu zajímavému. Vykroč ze své komfortní zóny a jdi svému štěstí naproti. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

V práci je to teď dost velký frmol. Jeden úkol střídá druhý a ty se v tom pěkně plácáš. Sama se z toho nejspíš nedostaneš, tak spolkni svou hrdost a požádej o pomoc. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou to nemáš zrovna lehké. V práci to není žádný med. A doma se nekoná taky žádná rodinná idylka. Pomalu se ale blýská na lepší časy. Tak zatni zuby a už ty poslední chvilky vydrž.  

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Možná nejsi nejkrásnější, nejchytřejší a nejšikovnější, ale máš obrovské srdce a chuť pomáhat. Navíc tvoje organizační schopnosti nejsou vůbec špatné. A právě tohohle by ses měla držet a využít to, abys dokázala něco správného a užitečného. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Občas máš pocit, že jsou kolem tebe jen samí neschopní lidé. V práci vůbec netušíš komu svěřit část svého úkolu, a tak si to raději uděláš celé sama. Doma si také raději všechno naložíš na sebe, než abys to svěřila někomu jinému a musela mu to vysvětlovat. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Snažíš se neustále držet tempo s ostatními. Protože jinak klopýtneš a ztratíš cestu, která vede na vrchol. Neměla bys ale zapomínat, že základním předpokladem je právě zdraví, které je ale těžké si udržet, pokud jedeš v tak zběsilém tempu. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Plesová sezóna je v plném proudu a ty jsi zatím nikam pořádně nevyrazila. Je nejvyšší čas to změnit. Vem kamarádky a bez váhání vyrazte. Kdo ví, třeba tam potkáš nějakého prince, co ti nazuje střevíček. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Máš pocit, že máš poslední dobou spoustu práce a ještě další hromadu nestíháš. A tak si nedovoluješ žádnou zábavu a věnuješ se jen práci. Měla by sis dát jednou za čas pohodu a odpočinout si. Uvidíš, že ti pak půjde práce líp od ruky. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou máš všechny víkendy zaplácané akcemi, takže nemáš moc času na nějaký relax. Uvědom si, že nemusíš být všude. Raději nějakou událost odřekni  a odpočiň si. 

Autor:
Publikováno: 10. 2. 2020 12:38 Nahlásit obsah