Velký měsíční horoskop na listopad 2020 pro každé znamení

Vypadá to, že poslední teplé podzimní dny jsou fuč a máme tu už opravdový podzim. Co ti následující chladné dny přinesou? Budeš si užívat každý den i v této nelehké době, nebo na tebe dopadne podzimní deprese? Přečti si svůj horoskop na měsíc listopad!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska 
Čeká tě velké překvapení ve formě nové známosti. Přijde to zrovna, když to budeš nejméně čekat, ale bude to krásné. Neohlížej se na následky a užívej si to! 

Práce 
U vás v práci se naštěstí žádný kritický nedostatek zaměstnanců nekoná. Takže si budeš moct docela oddechnout a dělat si svou práci bez zbytečného stresu. 

Zdraví
Podzimní počasí není nic pro tebe. Je ti neustále zima, všude s sebou taháš hromadu kapesníčků a sluníčko je většinu času schované. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska 
V následujících dnech tě čeká opravdu zajímavé setkání, které tvůj život ovlivní i do budoucna. Nedávej hned na první dojem, nakonec se ukáže, že je vše jinak, než se z počátku zdálo. 

Práce 
Poslední dobou jsi měla v práci povinnosti nad hlavu, ale vypadá to, že se vše obrací k lepšímu. Raduj se z maličkostí a malých pokroků.  

Zdraví
Poslední dobou se necítíš dvakrát dobře. Dopřej si častěji odpočinek a věnuj se sobě. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska 
Pomalu jsi dospěla k důležitému rozhodnutí, které do budoucna ovlivní tvůj život, ale i život tvého partnera. Měla bys mu dát šanci se k tomu také vyjádřit. 

Práce 
Čeká tě hromada času stráveného u šéfa na koberečku. Nepůjde ale o žádné tvé prohřešky, naopak tě čeká velká příležitost, jak se v práci posunout dál. 

Zdraví
Poslední dobou jsi dost roztěkaná. Často zapomínáš a jsi často nepozorná. Dávej raději víc pozor, ať nepřijdeš k úrazu. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska 
Už nějakou dobu ti zaměstnává mysl nový objev. Nakonec se ukáže, že má společnou minulost s jednou z tvých kamarádek. Ty ale netušíš, jak se pak zachovat. Nejlepší bude, když si promluvíš s tou kamarádkou. 

Práce 
V práci tě čeká milé překvapení na výplatní pásce. Hlavně v práci nepolevuj, šéf by byl zklamaný. 

Zdraví
Často zapomínáš na pitný režim. Sice si často dopřeješ kávu, ale nezapomínej ani na vodu. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska 
Už nějakou dobu nejste s partnerem na stejné vlně. Nemůžete se shodnout a vaše dialogy často končí hádkou. Nedělej si s tím těžkou hlavu, časem se vše zase srovná. 

Práce 
V práci bys měla zase zabrat. Poslední dobou sis užívala spíš klidnější režim, ale práce se začíná pěkně kupit. 

Zdraví
Jsi si vědoma toho, že tvá postava není zrovna výstavní, ale nenechej ostatní, aby si tě ve společnosti kvůli váze dobírali. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska 
Nenechej, aby se k tobě partner choval jako k někomu, kdo mu není rovný. Jste rovnocenní partneři, tak by se tak měl i chovat. Nedovol, aby to tak pokračovalo. 

Práce 
Dávej pozor na to, jak se v práci chováš. Jsi veselá povaha, ale ne všichni to berou tak s humorem, jak je to myšleno. Mohlo by ti to přivodit nepříjemné problémy. 

Zdraví

Snaž se v přírodě trávit tolik času, jak to jen jde. Pohyb na čerstvém vzduchu ti udělá moc dobře na těle a i na hlavu to bude mít pozitivní vliv. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska 
Přemíra společného času vám trochu leze na mozek a hádky jsou téměř na denním pořádku. Nějaký čas strávený od sebe by vám mohl prospět. Vyraz po delší době k rodičům nebo ke kamarádce.

Práce 
Situace v práci nebude zrovna růžová. Budeš muset čelit podrazům ze strany kolegů. Nenechej se tím rozhodit a stále jednej podle svého nejlepšího svědomí.

Zdraví
Tvé staré zdravotní problémy začnou zase vyplouvat na povrch. Snažila ses je dlouho umlčet, ale nebude to tak jednoduché. Začni to konečně řešit.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska 
Strereotyp je zabiják každého vztahu. Nedovol, aby se to stalo i vám. Partner bude možná z počátku brblat, že ho budeš tahat od televize, ale nakonec bude nadšen.

Práce 
V následujících týdnech tě čeká opravdu hromada pracovních příležitostí. Nelekej se, pevně chytni příležitost za pačesy a nepouštěj ji.

Zdraví
Nemocnice se čím dál častěji potýkají s nedostatkem krevních transfuzí. Zamysli se, jestli by tohle nebyl ten správný způsob, jak pomoci.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska 
Neplakej nad něčím, co už dávno nemělo cenu držet při životě. Je potřeba si uvědomit, že změna, která může vypadat jako krok k horšímu, bude něco, co ti naprosto změní život k lepšímu.

Práce 
V práci se ti teď opravdu daří a čeká tě upřímné uznání od šéfa. Nepolevuj ve svém snažení a ukaž, co v tobě všechno je.

Zdraví
Dávej na sebe pozor. Momentální situace není lehká a bez dávky obezřetnosti se člověk neobejde.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska 
V poslední době jsi zrovna netoužila po vážném vztahu. Ale brzy potkáš někoho, kdo tvůj názor změní. Nechej se tím unést a užívej si to.

Práce 
Už jsi nutně potřebovala relax. A opravdu sis dosyta odpočinula. Teď máš zase spoustu energie a elánu a můžeš se s chutí pustit do práce.

Zdraví
Spánek ti poslední dobou dělá problémy. Klidně i hodiny zíráš do stropu a spánek stále nepřichází. Zkus nejdřív omezit čas na mobilu a počítači před spaním.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska 
Bohužel nastane u vás doma situace, kdy budete muset trávit většinu času odděleně. I když neradi. Netrap se tím a spíš hledej způsoby, jak si zachovat co největší kontakt.

Práce 
Šéf nebude mít v následujících týdnech zrovna pěknou náladu. Má hromadu starostí, a tak je často podrážděný. Nic si z toho nedělej, časem to bude lepší.

Zdraví

Počasí je čím dál horší, ale i tak se dá stále sportovat na čerstvém vzduchu. Jen se pořádně obleč, ať neprochladneš.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska

Potkala jsi někoho, kdo ti totálně zamotal hlavu a myslíš na něj ve dne v noci. Zamysli se ale nad vztahem s tímhle člověkem z dlouhodobějšího hlediska. Budoucnost by mohla přinést nemilé překvapení.

Práce 

Poslední dobou jsi práci moc nedala. A na hromadě papírů na tvém stole to je pěkně znát. Pusť se rychle do práce!

Zdraví
Pár týdnů tě bude trápit nachlazení. Hlavně nepanikař, nic horšího z toho nebude.

Autor:
Publikováno: 2. 11. 2020 16:56 Nahlásit obsah