Velký měsíční horoskop na únor 2020 pro každé znamení

A máme tu další měsíc! Co ti únor přinese? Budeš si užívat, nebo tě čekají nepříjemnosti. Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě v únoru čeká!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska
V únoru tě bude partner neustále překvapovat. Ze začátku tě to zaskočí, protože sis na tu vaši rutinu už zvykla, ale nakonec si to budeš báječně užívat.

Práce                                                                                                                          
Po dlouhé době si zase užiješ trochu volna. Ten nekonečný pracovní kolotoč se na chvilku zastaví a ty si budeš moci konečně trochu odpočinout.

Zdraví                                         
S počasím to vypadá všelijak. Ale nenechej se zlákat slunečními paprsky, teploty jsou pořád nízko. Tak ať se nenachladíš.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska

Únor se pro tebe ponese ve znamení velkých překvapení. I když sis myslela, že tě ve vztahu nic nezaskočí, tenhle měsíc tě vyvede z omylu. Hlavně nepanikař z nových situací!

Práce             
V tomhle měsíci tě čeká spousta pracovních nepříjemností. Práce budeš mít nad hlavu a k tomu všemu se po tobě začne vozit šéf. Nebude to ale trvat věčně.

Zdraví
Zima ti dává pořádně zabrat. Jsi neustále unavená a protivná. Snaž se trávit co nejvíc času na denním světle.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska
Bohužel únor nebude z hlediska vztahů zrovna nejšťastnější měsíc. Čeká tě spousta nepříjemností, které povedou ke spoustě hádek, které budou většinou naprosto zbytečné.

Práce
Úspěch na obzoru! Bude se ti konečně zase dařit. Čeká tě neskutečná příležitost, kterou nesmíš jen tak zahodit. Odměna bude jistá!

Zdraví                                                                                                           
Už nějakou dobu tě trápí kožní problémy, ale dosud jsi je docela ignorovala. Je nejvyšší čas je začít řešit, než se z toho vyvine něco horšího.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska
Únor se ponese v duchu nečekaných setkání, které s tvým životem dost zamávají. Užívej si tyhle nové známosti a snaž se z toho vytěžit, co nejvíc.

Práce
Udělej vstřícné gesto vůči kolegům. I když to nejsou zrovna lidé podle tvého gusta, trávíte spolu podstatnou část dne, tak by nebylo špatné mít mezi sebou dobré vztahy.

Zdraví                                                                                                                    
Do počítače často zíráš od rána do večera, a pokud ne do počítače, tak aspoň do mobilu. Měla by ses naučit je na delší dobu odložit.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska
V následujícím roce tě čeká s partnerem spousta nových situací. Trochu tě to stresuje a občas propadáš panice. Nepředstavuj si katastrofické scénáře a teš se raději na to hezké.

Práce                                                                                                          
Únor bude vskutku zvláštní měsíc. Jednu chvilku nebudeš mít do čeho píchnout a v další budeš zavalena prací. Bude to náročné.

Zdraví
Často v sobě dusíš své emoce, aniž by ses kdy někomu svěřila. Tvé starosti tě pak pomalu užírají. Měla by ses jednou za čas svěřit kamarádce.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska
Najednou se kolem tebe motá spousta nápadníků, a i když si svůj single život užíváš, máš pocit, že bys jejich zájem měla oplácet. Nenuť se do ničeho, o čem nejsi přesvědčená, že to opravdu chceš.

Práce
V práci teď nastalo období volna na hory. Ty bohužel nikam nevyrážíš, takže to pro tebe znamená kupu práce navíc. Zatni zuby a vydrž!

Zdraví
Tví blízcí se o své zdraví moc nestarají. Nejspíš bude na tobě, abys je trochu popíchla ke zdravějšímu životnímu stylu.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska
Tvoje pocity budou v následujícím měsíci jako na horské dráze. Usměvavou náladu v mžiku střídá výbuch zuřivosti. Snaž se trochu ovládat!

Práce
Šéf pokukuje po někom, kdo by si zasloužil povýšení. Dej si teda pozor, aby tě nenachytal při lelkování a ukaž mu tvou nejlepší pracovní formu.

Zdraví                                                                                        
Nezapomínej poslouchat své tělo. Při nějaké zdravotním problému ti dává signály, ale musíš je umět zachytit.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska
Atmosféra ve vašem vztahu je poslední dobou trochu napjatá. Vyrazte na pár dní někam pryč, vypadnout na chvíli ze zajetých kolejí a uvolnit se. Pomůže vám to!

 Práce
Únor bude až nepřirozeně klidný. Práce bude sice dost, ale žádné drama se konat nebude. Užívej si tu pohodu!

Zdraví
Tento měsíc tě bude trápit nachlazení. Nekoukej hned po lécích, zkus to trochu víc přírodněji. Spousta vitaminů z ovoce, zeleniny a bylinek.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska
Partner má práce nad hlavu, tak na tebe nemá moc času. Buď chápavá přítelkyně a místo výčitek se zabav sama. Vyraz třeba po dlouhé době zase někam s kamarádkami.

Práce
Občas jsi dost přímá, a to by mohlo někomu při jednání s tebou vadit. Snaž se svou divokou povahu trochu krotit.

Zdraví                                                                      
V zimních měsících ti docela chybí pohyb. Nezapomínej, že jsou i možnosti, jak sportovat v zimě. Zkus třeba hot jógu, v zimě se tak pěkně zahřeješ.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska
Poslední měsíce si naplno užíváš svého single života. Nevážeš se, jen se bavíš. Měla bys ses ale občas zamyslet nad následky svého chování, ať později nelituješ.

Práce                                                                                                                                      
Šéf má nějaké peníze navíc, a hledá někoho, koho by mohl odměnit. Ty si poslední dobou vedeš opravdu dobře, tak hlavně neusni na vavřínech.

Zdraví
Nikdy jsi moc nepřemýšlela nad tím, co jíš. Poslední dobu tě ale trápí zdravotní problémy. Měla bys ses nad svou stravou víc zamyslet a hledat příčinu tam.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska
Doma to není teď zrovna ideální. Atmosféra by se dala krájet a i sebemenší poznámka může spustit kaskádu hádek. Snaž se co nejvíc případným hádkám vyhnout.

Práce
Čekají tě veliké změny. Přestože budeš z počátku zaskočená a vyděšená, nakonec tě čekají jen samé výhody.

Zdraví                                                           
Dávej pozor na nástrahy počasí. Občas tě můžou zaskočit a způsobit ti nějaké zdravotní problémy.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska
Únor nebude zrovna idylický měsíc. Budeš muset čelit několika nepříjemným hádkám. Nemá cenu hledat vítěze sporu, důležité je najít řešení problému.

Práce
Pracovní povinnosti ti dají v tomhle měsíci pořádně zabrat. Tvůj úkol nebude zrovna to, co by ti zrovna šlo úplně od ruky. Tak se s tím budeš docela trápit.

Zdraví    

Zimní měsíce ti daly docela zabrat. Už ti opravdu chybí sluníčko, takže jakmile vysvitnou sluneční paprsky, tak ti vlije energii do žil.

Autor:
Publikováno: 3. 2. 2020 11:52 Nahlásit obsah