Kategorie Hříšný tanec

Článek
Chystá se remake Hříšného tance! Kdo si zahraje Baby?
Chystá se remake Hříšného tance! Kdo si zahraje Baby? Film Hříšný tanec z roku 1987 zbožňují miliony lidí po celém světě. Pokud i vy, dámy, patříte mezi věrné fanynky, pak vás jistě potěší zpráva, že se chystá remake této legendární romantiky. Kdo si zahraje titulní roli Baby? My to víme!
Článek
Senioři nafotili slavné filmové scény do kalendáře
Senioři nafotili slavné filmové scény do kalendáře Senioři z jednoho německého domova pro seniory ztvárnili slavné role z různých filmů a nechali se tak nafotit pro kalendář. Focení si náramně užili a ukázali tak světu, že jejich věk je pouze číslo, které nemusí vypovídat nic o jejich schopnostech, kreativitě a vitalitě. Vyfoceným seniorům je mezi 76 a 98 lety.
Článek
Nejslavnější romantické filmové scény všech dob
Nejslavnější romantické filmové scény všech dob Proč je tak oblíbený Hříšný tanec, Pretty Woman, Titanic a například Láska nebeská? Nejenže jsou kultovními romantickými filmy, ale romantické scény z nich by každá chtěla alespoň jednou zažít. A vybrat z každého tu nejlepší dalo pořádnou práci!
Článek
Jennifer Grey z Hříšného tance: Změnila se opravdu k nepoznání
Jennifer Grey z Hříšného tance: Změnila se opravdu k nepoznání Jeden z nejromantičtějších snímků všech dob Hříšný tanec znáte asi všichni. Stejně jako nezapomenutelnou Baby v podání herečky Jennifer Grey (52). Jak ovšem tato herečka vypadá v současnosti? Budete zírat, změnila se k nepoznání!