Kategorie Maska

Článek
Účinná ochrana před akné - domácí kvasnicová maska
Účinná ochrana před akné - domácí kvasnicová maska Účinná domácí maska, která zatočí s akné? Takových návodů už tu přeci bylo...Ale zkoušeli jste někdy pivovarské kvasnice? Stojí pár korun a přitom poslouží dokonale.
Článek
Co se stane, když ponoříte obličej do perlivé vody na 30 sekund?
Co se stane, když ponoříte obličej do perlivé vody na 30 sekund? O tom, že konzumace vody má pro naše tělo blahodárné účinky, jistě všechny víme, ale věděly jste také to, že ke zlepšení pleti přispívá i voda perlivá? Jediné, co stačí udělat, je to, že obličej namočíte na 30 sekund do perlivé vody. A jaké jsou výhody tohoto úkonu?
Článek
Zbavte se váčků pod očima. Stačit vám na to budou dvě suroviny
Zbavte se váčků pod očima. Stačit vám na to budou dvě suroviny Nevzhledné váčky a kruhy pod očima není nic, čím by se žena chtěla chlubit. Vznikají vlivem únavy, stresu, ale mohou být také důsledkem dědičnosti nebo hormonálních změn, včetně těhotenství a menopauzy. Jak se jich zbavit?
Článek
Tyto základní suroviny, vám zaručí růst vlasů. Vaše vlasy budou zářit zdravím a vysněnou délkou!
Tyto základní suroviny, vám zaručí růst vlasů. Vaše vlasy budou zářit zdravím a vysněnou délkou! Pokud toužíte po krásných a dlouhých vlasem přinášíme vám recept jak toho jednoduše dosáhnout. Vše co k tomu budete potřebovat, jsou tři ingredience.