Kategorie Opice

Článek
Skrytá kamera zachytila šokující záběry ze zvířecí testovací kliniky. Pracovníci opice zdrogují, potetují a zabijí!
Skrytá kamera zachytila šokující záběry ze zvířecí testovací kliniky. Pracovníci opice zdrogují, potetují a zabijí! Před pár dny se na internetu objevilo video, které všem milovníkům zvířat způsobilo nemalý šok. Video pochází z Biomedical Primate Research Centre v Nizozemí a jak je na tomto videu patrné, vědci zde experimentují s primáty opravdu otřesným způsobem.
Článek
Manželský pár si adoptoval jedenáct dětí. Při návštěvě sociálního pracovníka vyšlo najevo něco hodně děsivého...
Manželský pár si adoptoval jedenáct dětí. Při návštěvě sociálního pracovníka vyšlo najevo něco hodně děsivého... Když se člověk uchýlí k adopci dítěte, je to opravdu velmi zdlouhavý a náročný proces. Ovšem příběh, který vám dnes přinášíme, je jasným důkazem toho, proč tomu tak ve skutečnosti je.
Článek
Srí Lanka: Na safari ve stylu Afriky
Srí Lanka: Na safari ve stylu Afriky S početnými stády slonů, divokých buvolů a jelenů sambar může Národní park Uda Walawe na jihu Srí Lanky konkurovat africkým savanám. V pozorování slonů mnohem známější jihoafrické národní parky dokonce i předčí.
Článek
Nepál: Až na vrchol Opičího chrámu
Nepál: Až na vrchol Opičího chrámu Vyšplhat až na samý vrchol chrámu Swayambhunáth je v horký únorový podvečer takřka nadlidský výkon. Kdo však výstup nevzdá hned na začátku schodiště, je odměněn krásným výhledem na údolí Káthmándú a smí pohlédnout do lehce přivřených očí Buddhy zírajících do čtyř světových stran.
Článek
Smutné portréty indonéských opic využívaných k zábavě
Smutné portréty indonéských opic využívaných k zábavě Malé opice s umělohmotnými hlavami oblečené do šatiček pro panenky s řetězy okolo krku. Tyto opice jsou v Indonésii využívané pro zábavu, jsou vycvičené, aby se chovaly jako lidé, na ulicích žebrají peníze. Temné snímky…
Článek
Nečekaná zvířecí přátelství
Nečekaná zvířecí přátelství I zvířata potřebují kamarády, které si obvykle hledají v rámci svého zvířecího druhu. Někdy si však padnou do oka s někým úplně jiným a vznikne tak zajímavé a nečekané přátelství. Šimpanz a tygřík, slon a ovce, medvěd…