Horoskop na 7. týden (11.2. 2019 -17.2. 2019)

Než ses nadála, kus února je fuč. Jak si budeš užívat další dny tohohle měsíce? Přečti si svůj horoskop, ať víš, do čeho jdeš.

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

V poslední době se necítíš vůbec dobře, máš pocit, že se ti každou chvíli rozskočí hlava. Asi na tebe něco leze. Tak nezapomínej na teplé oblečení a pořádnou dávku vitamínů. Tak snad nebudeš muset ležet v posteli s chřipkou.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V práci máte úžasný kolektiv, takže o zábavu je vždy postaráno. Někdy je teda těžké uvědomit si, že tu jsi kvůli práci a ne na povídání s kolegy. Jinak by šéf totiž nejspíš nebyl rád, když by zjistil míru tvého pracovního nasazení.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Dávej na sebe pozor! Poslední dobou toho máš moc a myšlenkami bloumáš často někde úplně jinde, než bys v tu chvíli zrovna měla. Občas stačí chvilka neopatrnosti a problém je na světě. Tak se snaž soustředit.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Máš pocit, že všechny tvé dny jsou jako přes kopírák stejné. Často máš chuť zažít nějaké vzrušení, ale zatím ses k ničemu takovému nedokopala. Tak to přestaň odkládat a konečně něco zažij.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

V práci se ti daří, jak už dlouho ne a všímají si toho jak kolegové, tak nadřízení. Když ti to takhle půjde dál, můžeš čekat odměnu a možná i kariérní postup. Tak pokračuj v práci!

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Ráda bys měla svého pana Božského, ale i přes veškerá velká očekávání, tě čeká zas velké zklamání. Netlač tak na pilu, zapomeň na chlapy a soustřeď se na sebe. Ten Pravý přijde, až bude ten správný čas a ty to budeš nejmíň čekat.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Běháš od jedné povinnosti k druhé, obskakuješ své milované a málokdy se zastavíš. Ale jako by všechnu tu dřinu nikdo neviděl a odměna je v nedohlednu. Nečekej, až tě někdo pochválí, vezmi to do vlastních rukou a odměň se sama.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Poslední dobou jsi naprosto vyčerpaná, bez energie a co se týče vzhledu, to taky není žádná sláva. Zkus se zamyslet nad tím, jak žiješ, jak se stravuješ. Určitě přijdeš na něco, co by se dalo zlepšit a pomohlo ti cítit se líp.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Neomezuj možnost potencionálního vztahu, jen na ty lidi, které nově poznáš. Lásku můžeš najít i v těch, které už znáš léta. Tak se tomu nebraň. Možná nakonec zjistíš, že to, co jsi hledala, jsi měla celou dobu před nosem.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Opravdových přátel je málo a měla by sis je držet, co nejblíže. Tak vytáhni telefon a hned se domluvte na nějakém setkání nebo společné akci. Byla by škoda, kdyby vaše přátelství skončilo kvůli tomu, že nemáte čas a odhodlání něco společně vymyslet.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tvůj miláček by s tebou byl nejraději každou možnou minutu, ale na tebe je toho až příliš. Občas potřebuješ trochu volnosti a čas pro sebe. Zkus s ním promluvit, určitě pochopí, že potřebuješ čas i na své koníčky a povinnosti.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Dostane se ti velmi výhodné a zajímavé nabídky, ale neskákej do toho po hlavě. Dávej ale pozor, jestli se za ní něco neskrývá. Pořádně si prostuduj všechny podrobnosti a raději se s někým poraď, ať někomu nenaletíš.

Autor:
Publikováno: 11. 2. 2019 12:30 Nahlásit obsah
Loading...