Kategorie Zázvor

Článek
Zázračný zázvor - při jakých obtížích po něm sáhnout?
Zázračný zázvor - při jakých obtížích po něm sáhnout? Zázvoru se ne náhodou říká zázračné koření, čínská medicína ho používá už několik tisíciletí, u nás je známý již od středověku, ale poslední dobou je čím dál tím víc populární. Víte, do jakých jídel se zázvor používá a na jaké všechny zdravotní problémy pomáhá?
Článek
Po přečtení tohoto článku si už zázvor v obchodě jenom tak nekoupíte!
Po přečtení tohoto článku si už zázvor v obchodě jenom tak nekoupíte! V poslední době začíná být zázvor čím dál tím více oblíbenou a vyhledávanou potravinou. A také se není čemu divit! Obsahuje několik stovek zdraví prospěšných látek, které mají protizánětlivé a posilující účinky. Navíc také pomáhá při nachlazení, rakovině, chřipce i při špatném trávení.
Článek
Ploché bříško přes noc? Tento geniální nápoj zafungoval už u tisíců lidí a další přibývají!
Ploché bříško přes noc? Tento geniální nápoj zafungoval už u tisíců lidí a další přibývají! Co si budeme namlouvat, krásné ploché bříško by chtěla každá z nás, jenže dodržovat zdravou stravu a pravidelně cvičit je těžší, než se na první pohled může zdát. My pro vás ale máme jednoduchý a především levný nápoj, který by vám měl k vytouženému bříšku pomoci.
Článek
To nejlepší pro naše zdraví? Zelené šťávy!
To nejlepší pro naše zdraví? Zelené šťávy! Zelená šťáva je velmi populární nápoj pro detoxikaci celého těla. Je to také skvělý způsob, jak rychle absorbovat minerály z této zeleniny, bez jakýchkoliv pesticidů.
Článek
Jak vám mohou pomoci přírodní antibiotika?
Jak vám mohou pomoci přírodní antibiotika? Antibiotika jsou bezpochyby zázrakem moderní medicíny a jejich užívání mělo zásadní vliv na kvalitu lidského života. Přesto však antibiotické účinky nenajdeme jen v pilulkách z lékárny, ale i v mnoha potravinách, které se zcela běžně nacházejí v naší domácnosti.
Článek
Jaké benefity přináší každodenní konzumace zázvoru?
Jaké benefity přináší každodenní konzumace zázvoru? Zázvor je pokladem pocházejícím z Číny. Tam byl odpradávna využíván jak ve formě koření, tak i pro medicínské účely. Nyní se zázvor rozšířil po celém světě a všichni těží z jeho neobvyklé chuti i mocné léčebné…
Článek
Léčivý zázvor a jeho využití
Léčivý zázvor a jeho využití Když se řekne zázvor, většina z nás si vybaví výborný lék na chřipku a nachlazení. Zázvor využijete i na spoustu jiných problémů. Jeho výrazná chuť nemusí vyhovovat každému, ale je to opravdu všestranný lék, který dokáže hotové zázraky.
(1) Načíst více