Kategorie Bříško

Článek
Žena šokovala sociální síť svým poporodním bříškem. Takhle vypadá měsíc po narození trojčat
Žena šokovala sociální síť svým poporodním bříškem. Takhle vypadá měsíc po narození trojčat Během těhotenství ženské tělo prochází obrovskými změnami, které k tomuto období neodmyslitelně patří. Každá z nich má své důležité opodstatnění, které vede ke zdárnému vývoji a následně i porodu miminka.
Článek
Jak efektivně procvičit bříško a zadeček zároveň? Tento cvik dělá skutečné divy!
Jak efektivně procvičit bříško a zadeček zároveň? Tento cvik dělá skutečné divy! Je vaší problémovou partií bříško a zároveň i zadeček? A rády byste tyto partie procvičovaly naráz? Tyto dvě oblasti jsou pro nás ženy velmi častým problémem a cviků, které by procvičily zároveň bříško i zadeček, příliš mnoho není, ovšem existuje jeden, který je navíc i nadmíru účinný!
Článek
Podle lékařů měla být v 5. týdnu těhotenství. Když ale lékaři udělali ultrazvuk, nestačili věřit svým očím!
Podle lékařů měla být v 5. týdnu těhotenství. Když ale lékaři udělali ultrazvuk, nestačili věřit svým očím! Kirsty Butler bylo 22 let, když jí lékaři oznámili radostnou novinu – se svým přítelem čekala vytoužené miminko. Bohužel průběh těhotenství ale nebyl tak hladký, jak doufali…
Článek
5 typů bříšek a jak se jich účinně zbavit
5 typů bříšek a jak se jich účinně zbavit Léto už nám doslova klepe na dveře a většina žen tak řeší především to, aby v plavkách a krátkých šortkách vypadala co nejlépe. Velkým trápením pro mnoho žen je však bříško. Překvapivé ovšem je, že mnohá větší bříška nejsou způsobena pouze konzumací dortíků, ale mohou se za nimi skrývat i další příčiny.
Článek
Nápoj, který nás zbaví přebytečných tuků
Nápoj, který nás zbaví přebytečných tuků Zhubnout bříško je pro většinu z nás tvrdý oříšek, ti co se o to už pokoušeli, to moc dobře ví. Ale to, co většina z nás neví, je to, že tuk na břiše může být důsledkem tzv. hypokinetické zácpy neboli syndromu líného střeva.
Článek
Díky tomuto triku spálíte tuk na břichu a kila půjdou dolů jako nikdy předtím!
Díky tomuto triku spálíte tuk na břichu a kila půjdou dolů jako nikdy předtím! Tuk na bříšku je jedna z oblastí, která trápí nás ženy nejvíce. Tento zázračný sirup vám však pomůže se ho zbavit. Ženy, které ho užívaly, si ho nemohly vynachválit. Zkuste to i vy!