4 největší sobci zvěrokruhu: Pozor si dejte na následující znamení

4 největší sobci zvěrokruhu: Pozor si dejte na následující znamení Zdroj: Shutterstock

Mezi námi se vždy najdou lidé, kteří upřednostňují své potřeby a zájmy na úkor ostatních. Míra sobeckosti je v každém z nás, podporuje ji však také datum našeho narození. Zajímá vás, která znamení patří mezi 4 největší sobce zvěrokruhu? Čtěte dále, možná že se mezi nimi najdete.

Beran: JÁ je na prvním místě

Beran ví, co chce, a jde si zatím. Jenže často nebere ohledy na ostatní a jeho cesta se mu může vymknout z rukou. Beran vždy sám sebe klade na první místo a jde si odhodlaně a bezohledně za svým. Aby něco získal, často bojuje až na doraz. Když někoho zraní, jde dál, a rozhodně neřekne slůvko “promiň.

Zdroj: Shutterstock Býk: Je chamtivý a materialistický

Ačkoliv mají Býci stabilní, spolehlivou a klidnou povahu, ve snaze se zabezpečit bývají silně chamtiví a materialističtí. Pokud někdo sáhne na Býkův majetek, místo chladné hlavy očekávejte výbuch. Co je pro Býky dále typické? I když žijí v hojnosti, chtějí toho sobecky ještě víc a stále se honí za něčím, co již nepotřebují.

Lev: Co vidí, to dostane - bez ohledu na ostatní

Lev se řídí heslem, “co vidím, to dostanu”. Není proto žádným překvapením, že toto znamení zvěrokruhu dokáže být velmi sobecké. Je sice hezké, že se Lev ničeho nezalekne a zdolá každou překážku či problém, které mu leží v cestě. Když Lev uvidí něco, co by chtěl, chce to dostat stůj co stůj bez ohledu na ostatní.

Zdroj: Shutterstock Panna: Má vždy pravdu a ostatní se mýlí

Lidé ve znamení Panny jsou pečliví perfekcionisté, kteří si myslí, že jsou nejlepší na světě. V souvislosti s tím jsou Panny ve vztahu k ostatním přehnaně kritické, často soudí bez omluvy a poukazují na nedostatky ostatních lidí. Panny rády druhé soudí. Toto znamení zvěrokruhu si rovněž myslí, že má vždy ve všem pravdu, a na ostatní pohlíží jako na ty hloupější.

Zdroj: Elitedaily.com

Autor:
Publikováno: 23. 9. 2021 11:38 Nahlásit obsah