Horoskop na 13. týden (28. 3. 2022 - 3. 4. 2022)

A je tu další týden! Co ti přinesou následující dny? Budeš si užívat života, nebo se celý týden bude nést spíš v pracovním duchu? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Už ti opravdu chybí kamarádi, vzdálenější rodina a celkově jakýkoliv sociální kontakt. Přestaň fňukat a něco s tím dělej. V době moderních technologií je možné sociální konktakt uskutečnit i přes počítač. Určitě se dozvíš spoustu zajímavých novinek o tvých blízkých.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V práci tě čeká opravdový blázinec. Jeho úspěšné zvládnutí ti ale přinese spoustu výhod, které se ti budou později velmi hodit. Náročný pracovní týden tě ale vyčerpá natolik, že o víkendu budeš potřebovat jen klid a pohodu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

V následujících dnech tě čeká spousta témat, které budete mít s partnerem k řešení. Vezměte to opravdu poctivě, proberte to společně tak, jak to oba cítíte a zapomeňte na jakékoliv ostychy a stud. Bude se to týkat vaší budoucnosti a je opravdu důležité, abyste k sobě byli upřímní.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tvoje finanční situace je poslední dobou více než dobrá a ty začínáš přemýšlet nad tím, jak s ušetřenými penězi naložit. Nepodceň přípravu a pořádně zvaž všechny cesty, jak se dají peníze investovat. Neopomeň ani poradu s rodinou, mají spoustu zkušeností, které by ti mohly pomoct.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Lásce se nedá poručit, a ty poslední dobou zjišťuješ, že to mezi tebou a tvým partnerem už není to pravé ořechové. Máš ale trochu strach ukončit něco, na co jsi už delší dobu zvyklá a skočit do pomyslného neznáma single života. Zapomeň na obavy, trápit se ve vztahu, který už nemá šanci, je ztráta času pro tebe i partnera.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou jsou tvé dny hodně jednotvárné a ubíjející. Celé hodiny trávíš doma zíráním do počítače a tvá nálada je na bodu mrazu. To musí skončit! Zkus si následující týden do detailu naplánovat, tak abys vůbec nemusela přemýšlet nad tím, co budeš zrovna dělat. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Neměla bys podceňovat sílu romantických gest ani v dlouhodobém vztahu. Partner bude tvojí aktivitou příjemně překvapen, a společně se zas vrátíte do stádia šílené zamilovanosti jako na začátku vašeho vztahu. Určitě se k tomu vracejte častěji.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Většinu času jsi měla docela legraci z lidí, kteří si tvoří zásoby různých potravin. V následujících dnech poznáš, že to není vůbec na škodu, a že cesta do obchodu v kteroukoliv dobu není vůbec samozřejmostí. Važ si toho, v jaké žiješ době a zemi.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

V následujícím týdnu tě čekají povinnosti, které zaměstnají tvoji hlavu mnohem více než by sis přála. Uvědom si, že i přes nějaké závazky máš i svůj osobní život a nárok na odpočinek. Vynahraď si čas, kdy zkrátka vypneš hlavu a budeš se věnovat jen sobě nebo rodině.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Příští dny pro tebe budou náročné, zvlášť po psychické stránce. Bude to od tebe vyžadovat spoustu trpělivosti a sebeovládání. Vyskytneš u situací, které pro tebe nebudou příjemné, ale nebude moc moudré se k tomu nějak vyjadřovat. Raději mlč a poznámky se nechej pro sebe.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Poslední dobou jste měli s partnerem nějaké potíže, ale konečně se dokážete shodnout aspoň na menších problémech. Váš na vztah se začne pomalu zase vracet do normálu. Netlač příliš na pilu, snaž se všechno nechat plynout přirozeně a dej tomu čas.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

V práci bude v následujících dnech dost napjatá atmosféra a sebemenší problém může odstartovat katastrofu. A přesně to se stane. Snaž se do konfliktů pokud možno nezapojovat, následně to budeš mít v práci mnohem jednodušší a i šéf to ocení.

Autor:
Publikováno: 28. 3. 2022 13:42 Nahlásit obsah