Horoskop na 14. týden (30. 3. 2020 - 5. 4. 2020)

A je tu zase pondělí! Co tě následující týden čeká? Obrátí se situace konečně k lepšímu, nebo všechno zůstane podobně jako doposud? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Následující týden bude hodně náročný, a to hlavně pro tebe a tvého partnera. Momentální situace pro vás není zrovna komfortní, takže jste oba docela podráždění a hádky jsou téměř na denním pořádku. Naučte se trávit čas i každý sám, ať si od sebe odpočinete, třeba i když jste v jedné místnosti.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Zrovna teď máš v práci totální blázinec. Často ani nevíš, kde ti hlava stojí a co všechno za povinnosti na tebe čeká. Nenechej se všudepřítomným stresem vykolejit a pokračuj ve své práci tak, jak jsi zvyklá.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

I když tě momentální nařízení dost omezují, měla by sis uvědomit, že nejsou vydány jen tak pro nic za nic. A čím víc je budeš ty a všichni ostatní dodržovat, tím dřív se všechno zas vrátí do starých kolejí. Tak zatni zuby a vydrž to. Není to přece nic hrozného.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední měsíce jsi si vždycky stěžovala, že nemáš čas věnovat se svým koníčkům. Teď máš tedy ideální možnost si zase něco přečíst, vyrobit nebo si zahrát nějakou hru s rodinou. Zapomeň na omezení a ber to jako možnost se věnovat třeba něčemu kreativnímu bez výčitek.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

S partnerem zvládáte karanténu překvapivě dobře. Nezapomínejte ale také na pohyb. Na čerstvém vzduchu je to sice lepší, ale proložit sledování televize i malým protožením není vůbec k zahození. Tak si najděte každý den aspoň malou chvilku.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Aktuální situace v tobě vyvolává zvláštní pocity. Zkus na chvilku zapomenout, co se kolem děje. Vypni televizi, nehledej na mobilu žádné informace, nezapínej rádio a užij si raději trochu klidu bez katastrofických ztrát. Uvidíš, že se hned budeš cítit mnohem líp.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Nemysli jen na sebe. Zvlášť teď je kolem spousta lidí, kteří nemají rodinu nebo s ní nemohou být v kontaktu. Prohoď se sousedy aspoň pár slov na dálku, nebo jim ušij rousku, pokud nemají. Musíme si pomáhat! A především v téhle době.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tohle období je asi dost náročné pro všechny vztahy. Snaž se na partnera teď tolik netlačit s otázkami kolem budoucnosti. Užívejte si raději přítomného okamžiku, zkuste něco, na co bežně nemáte moc čas. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Nezapomínej na své blízké. Určitě si každý den najdeš čas aspoň na krátkou zprávu. Nebo jim třeba zkus poslat dopis. Určitě už roky žádný dopis nedostali. Jim to udělá radost a tebe to aspoň na nějakou chvíli zabaví.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Když teď s partnerem trávíš víc času doma, začínají na povrch vyplouvat vaše zlozvyky. Zkuste aspoň některé z nich odbourat. Vyberte si třeba navzájem jeden a společně se snažte a podporujte toho druhého. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Ponorková nemoc se pomalu začíná projevovat. Nenechej se tím pohltit. Najdi si spíš něco, co ti pomůže tyhle stavy překonat. I když se ti to tak nemusí navenek zdát, ostatní jsou na tom úplně stejně.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

I když je aktuální situace strašná, ty na tom shledáváš jedno velké plus. Teď konečně máte s partnerem na sebe čas. Za bežného provozu někdy není moc času třeba na obyčejné povídání. Ale teď můžete probírat cokoliv, jak dlouho budete chtít.

Autor:
Publikováno: 30. 3. 2020 13:07 Nahlásit obsah