Horoskop na 15. týden (11. 4. - 17. 4. 2022)

Vypadá, že jaro máme konečně tady. Co ti přinesou první slunečné dny? Potkáš cestou na zmrzlinu nějaký nový objev?

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

 V práci tě čeká pravý blázinec! Budou potřeba nervy jako z ocele a velká dávka trpělivosti. Výlevy šéfa ani kolegů si neber k srdci, pouštěj to všechno druhým uchem ven, jsou jen nervózní. Příští týden bude o poznání pohodovější.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Hlavu ti zamotá nový ctitel. S ním úplně ztratíš pojem o čase, zapomeneš na kamarády a budeš si užívat nového objevu. Nekaž si toto krásné období, přemýšlením o tom, co bude dál. Dopadne to tak, jak má.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Partner tě poslední dobou zanedbává. Buď je až po krk zavalen prací nebo jde s kamarády ven a tebe ignoruje. Nečekej, až si konečně vzpomene a udělej si vlastní program. Vyraz taky někam s přáteli a patřičně si to užij.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Ošklivému počasí je konec, tak neseď doma. Vyraz ven, ať už na zmrzlinu nebo pivo. Úplně nejlepší by bylo věnovat se v takovém krásném počasí pohybu. Vytáhni s sebou i partnera nebo kamarádu a udělejte něco pro své tělo.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Zájem tvého ctitele po nějaké době opadl a tím u tebe získal mnohem větší pozornost. Dej mu najevo, že ti není lhostejný, ale všeho s mírou. Když se bude podbízet, udělá to víc škody než užitku.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Tvoje finanční situace není zrovna růžová a komplikujete ti to jak partnerský, tak i společenský život. Partner i kamarádi občas nepočítají s tím, že tvůj rozpočet je omezený. Nevymýšlej si žádné výmluvy a řekni jim to na rovinu.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Jarní počasí přímo svádí k nějakému výletu. Víkend na nějakém krásném místě s rodinou vůbec nezní špatně. Jen to počasí nepodceň, většinu dne je sice krásně a teploučko, ale večer je potřeba víc vrstev oblečení.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Neplakej nad tím, že jsi nezadaná. Raděj vyraz někam do společnosti a něco s tím dělej. Doma nikoho nepotkáš, tak vytáhni kamarády na nějakou akci a pořádně se porozhlédni po nějakém potenciálním ctiteli.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Nenechej se vytočit svými kolegy. Případnou hádkou bys stejně nic nevyřešila a jen zbytečně si zvedla tlak. Nad jejich hloupé poznámky se raději povznes a přejdi to. Nakonec jim to dojde a přijdou se omluvit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Konečně se našel čas na pořádný jarní úklid, ale ani trochu se ti do toho nechce. Nemusíš to ale odedřít sama, zapoj do úklidu celou rodinu a hned vám to půjde líp. Navíc strávíte nějaký čas společně.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Sama nemáš ráda, když ti někdo kecá do tvého života. Tak by sis měla dát pozor, jestli neděláš právě to samé. I když to myslíš dobře, nemusí to být ostatním příjemné stejně jako tobě. Zamysli se nad tím!

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou lítáš od jedné věci ke druhé a všechno děláš příšerně chaoticky. A už to začíná vytáčet všechny okolo, protože svým zmatečným jednáním jim jen přiděláváš práci. Na chvilku se zastav, uklidni se a pak se pomalu pusť do práce a postupuj od jedné věci ke druhé.

Autor:
Publikováno: 11. 4. 2022 11:38 Nahlásit obsah