Velký měsíční horoskop na srpen 2021 pro každé znamení

Než si člověk stačil užít krásného počasí, je tady zase srpen a polovina prázdnin mizí v nedohlednu. Jak se ti bude dařit v srpnu? Budeš si užívat pohody, nebo jsou na obzoru také nějaké nepříjemnosti, se kterými se budeš muset potýkat? Přečti si svůj horoskop na měsíc srpen!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska
S partnerem vás čeká pár týdnů bez sebe. Nebude to ani pro jednoho jednoduché, nicméně to pro vás bude skvělá zkušenost, která vám pomůže uvědomit si, co je pro vás opravdu důležité.

Práce
Letošní léto pro tebe bude po finanční stránce poměrně náročné. Budeš muset v práci víc zabrat, aby sis mohla i nadále dopřávat tak, jak jsi zvyklá.

Zdraví                              
Na dovolené dávej velký pozor, na to co jíš a piješ. I obyčejná voda z kohoutku by ti mohla pěkně znepříjemnit dovolenou.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska
Už nějakou dobu odoláváš vábení svého ctitele. Je načase, abys ses vyjádřila, zda máš zájem, nebo ne. Nebo se ani nenaděješ a uteče ti za jinou.

Práce
V práci tě čeká pořádná dřina. Bude potřeba, aby ses na některé úkoly připravila už doma, a to pro tebe bude v tomhle krásném počasí velký oříšek.

Zdraví                                            
Poslední dobou jsi nešikovná víc než obvykle, tak si dávej velký pozor, ať nepřijdeš k nějakému úrazu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska
Tvůj muž není v poslední době ve své kůži. Trápí ho pracovní povinnosti, tak to ještě nekomplikuj řečmi o tom, že na tebe nemá čas. Raději mu poskytni oporu a zprostředkuj nějaké odreagování.

Práce                                                                                                                     
V práci panuje hustá atmosféra. Zvlášť kolegové, kteří stále čekají na dovolenou, nemají nejlepší náladu. Raději se jim kliď z cesty a v klidu pracuj na svých povinnostech.

Zdraví
V tomhle horku tě do kuchyně nikdo nedostane. Neměla bys ale zapomínat na to, že i v tomhle počasí tvoje tělo potřebuje potřebné živiny.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska
Poslední dobou jsi se svým milým strávila tolik času, že jsi teď ráda za každou volnou minutu. Vyraz třeba někam s kamarádkami, ať se na sebe zase můžete těšit.

Práce
V práci tě čeká jeden z nejpohodovějších měsíců. Povinností tě sice bude čekat dost, ale dobrá nálada to všechno vykompenzuje.

Zdraví                                                                      
Celý rok jsi v jednom kole a ani na dovolené si často nedáš pokoj. Zapomeň na všechny povinnosti, dej si nohy nahoru a relaxuj.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska
Léto se u tebe nese v duchu neustálých akcí a oslav. Během nich na partnera trochu zapomínáš a on se tak cítí trochu na druhé koleji. Nezapomeň věnovat čas i jemu.

 Práce
Konečně se dočkáš zaslouženého odpočinku. Užij si ho do sytosti, protože pak tě v práci čeká opět blázinec.  
Zdraví
Za červenec sis užila letních radovánek až až. A to včetně těch gastronomických. Je načase zase nastolit režim. Omezit se trochu v jídle a zařadit víc pohybu.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska
Partnera jsi poslední dobou musela odsunout na druhou kolej, ale v následujících týdnech tě čeká zasloužené volno a ty mu to konečně všechno vynahradíš.

Práce
Vypadá to, že tvoje tvrdá dřina se brzy vyplatí. Už nějakou dobu neznáš svátek ani víkend, ale konečně to ponese ovoce. Jen tak dál.

Zdraví                                                                                        
Léto a horké počasí ti dává pořádně zabrat. Nezapomínej na pitný režim a dostatek živin!

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska
S partnerem jste měli poslední dobou hromadu práce, ale teď se to snažíte do sytosti vynahradit a prožíváte druhé líbánky.

Práce
Z dovolené ses sice vrátila odpočatá, ale tvůj mozek se zatím stále nedokázal aklimatizovat na pracovní režim. Postupně se do toho ale zase dostaneš.
Zdraví
Teplotní šoky ti nedějí moc dobře, tak si dávej pozor! Pustit na sebe klimatizaci, jakmile přijdeš ze sluníčka, není nejlepší řešení.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska
S partnerem jste zvyklí na určitý luxus, ale výlet do „divočiny“ by mohl váš vztah ozvláštnit. Možná nakonec zjistíte, že taková noc pod stanem má něco do sebe.

Práce                                                                                                          
Poslední dobou se ti v práci ohromně daří. Vše ti jde od ruky a už i šéf si všimnul. Jen tak dál!

Zdraví
V létě se ti moc nechce řešit zdravotní problémy, které nejsou akutní. Neměla bys ale své zdraví brát na lehkou váhu. Raději to řeš včas!

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska
Donesou se k tobě nějaké drby o tvé osobě a tvém kamarádovi. Pokud se k tomu nijak nevyjádříš, nejspíš to bude ještě horší. Měla bys hned zakročit a utnout řeči, které o vás kolují.

Práce
Za tu dobu, co jsi měla dovolenou, se ti nakupil pěkný stoh práce. Nedá se nic dělat, musíš se s tím nějak poprat. Za tu dovolenou to ale stálo!

Zdraví                                                                                        
Nikdy nezapomínej na opalovací krém a pokrývku hlavy. Sluníčko může občas udělat opravdu pěknou paseku.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska
I když si nečekala, že v srpnu bys zažila něco nezapomenutelného, opak je pravdou. Tvůj miláček se ti postará o veliké překvapení, které jen tak z paměti nedostaneš.

Práce
V práci bude v následujících dnech panovat skvělá nálada. Všichni budou odpočatí a plní elánu do nové práce.

Zdraví
Dávej pozor na to, jak sportuješ v tomhle horkém počasí. Nepřeháněj to a dodržuj pitný režim!

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska

Léto a dovolená v exotice v tobě probouzí nečekané touhy. A partner se vůbec nebrání a s radostí tvé přání plní. Jen pozor, ať si z ciziny nedovezete nechtěný dáreček.

Práce
Zatím co tví kolegové jsou už z dovolené zpátky a líčí zážitky o sto šest, ty stále očekáváš, kdy si konečně dočkáš i ty. A tak se ti budou pracovní dny neskutečně vléct.

Zdraví
Dávej si pozor, a to především na dovolené, ať nepřijdeš k úrazu. Může ti to pokazit volno, a navíc se s tím může pojit spousta nepříjemností, pokud se ti to stane v zahraničí.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska
Nejsi typ, co by se rád svěřoval s niternými pocity, a to ani partnerovi. Ten je ale bohužel někdy v koncích, protože netuší, co se ti honí hlavou. Měla bys mu někdy aspoň naznačit, co se děje.

Práce
Dovolenou sis užila do sytosti, ale zpět do pracovního procesu se ti vůbec nechce. Nastartovat znovu pracovní režim bude velký oříšek.

Zdraví
Horké počasí není nic pro tebe. V takovém horku jsi unavená a často i protivná, a tak s tebou není žádná řeč. Nepouštěj se do žádných fyzicky náročných akcí a raději se šetři.

Autor:
Publikováno: 3. 8. 2021 11:34 Nahlásit obsah