Horoskop na 17. týden (24. 4. 2023 - 30. 4. 2023)

Týden opět utekl jako voda a máme tu zase pondělí! Co tě v následujících dnech čeká? Budou se plnit tvé plány, nebo tě naopak bude trápit jeden problém za druhým? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

V práci se točíš v jednom velkém chaotickém kolotoči a nevíš, kam dřív skočit. Není to tím, že bys byla líná nebo nedůsledná. Spíš máš práce nad hlavu a energie naopak velmi málo. Zapomeň na dohánění restů, udělej jen to nejnutnější a pak raději načerpej nějakou energii.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Následující dny budou přát především tvému milostnému životu. Pokud hledáš někoho, s kým bys mohla trávit čas ve vzájemném souznění, mohlo by se ti tento týden poštěstit někoho najít. Pokud ale toužíš jen po flirtu, nebudeš mít tentokrát štěstí.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Rozhodneš se jednat jak v domácnosti, tak v práci více organizovaně a nepřebíhat od jedné povinnosti ke druhé. Toto rozhodnutí ti ušetří spoustu práce a budeš z toho mít i mnohem příjemnější pocit. O víkendu si pak budeš moct užít zaslouženého volna.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Pořádně si tento týden zkontroluj odvedenou práci. Jinak budeš mít celé pracovní volno zkažené pocitem, že jsi něco zanedbala. Dej si opravdu záležet, aby se nestalo, že tě tvá nedůslednost dostane do potíží. Raději vše několikrát zkontroluj.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Partner nebude tentokrát zrovna naladěn na milostné hrátky a tvé snažení by ho mohlo jen znervóznit či dokonce naštvat. Raději si hleď svého a nechej na něm, ať to případně iniciuje on. Záměř se spíš na jeho pocity a jeho aktuální problémy.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou jsi často unavená, ale odpolední šlofík v tobě vyvolává pocit studu. Není k tomu sebemenší důvod. Raději si odpočiň a zbytek dne pak využij k něčemu produktivnímu. Když se budeš plížit jako mátoha, tak toho moc stejně nezvládneš.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Občas máš pocit, že o tebe partner nejeví zájem a jsi mu úplně lhostejná. Snažte se o svém vztahu více mluvit, nesdílet jen ty pozitivní věci, ale i ty negativní. Zajímej se o partnerovi pocity a sděluj mu i ty svoje. Uvidíš, že nakonec najdete společnou řeč.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V následujících dnech se ti nebude v práci moc dařit. Budeš nepozorná a občas zapomeneš i na úplně základy. Bohužel tě čeká i pár výtek od šéfa, ale budeš muset uznat, že jsou naprosto oprávněné. Každý týden není posvícení. Příště to snad bude zase lepší.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Rodinné vztahy budou v následujícím týdnu docela skřípat. Příbuzní budou mít potřebu se vyjadřovat ke tvému životu a udělovat ti cenné rady. Tebe to akorát naštve a následná výměna názorů nebude taky zrovna příjemná. Nakonec ale vše odezní tak rychle, jak to přišlo.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Je škoda sedět neustále doma. Nenechej se odradit ani špatným počasím a každý den vyraz aspoň na krátkou procházku. Uvidíš, jak si vždy skvěle vyčistíš hlavu a večer se ti bude krásně usínat. Aspoň trochu se protáhneš a nebudou tě tolik trápit bolavá záda.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Partner nebude mít v následujících dnech zrovna nejpříjemnější náladu. Bude mít věčně nejapné poznámky a zbytečné připomínky. Nenechej se jeho řečmi vyvést z míry. Čím víc je budeš ignorovat, tím dříve přestanou. Nenechej se ale vyprovokovat k reakci.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Dávej si pozor na dlouhodobé výdaje. I když máš trvalý příkaz, raději si vše zkontroluj. To samé platí o penězích, u kterých naopak očekáváš, že přijdou. Nikdy nevíš, co se může pokazit. Drobná administrativní chyba a neštěstí je na světě. Tak si dej na to pozor.

Autor:
Publikováno: 24. 4. 2023 14:27 Nahlásit obsah