Horoskop na 19. týden (11. 5. 2020 - 17. 5. 2020)

Co ti nový týden přinese? Potkáš snad svou osudovou lásku? Povýší tě v práci? Nebo to naopak nebude stát za nic? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Práce se na tebe sype ze všech stran, ale ty přece jen dokážeš dokonale balancovat mezi všemi svými povinnostmi. Umění prokrastinace umíš využít vskutku skvěle, ale bohužel dost často, takže by ses měla opravdu už dát do práce. Nebo tě práce jednou zavalí!

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Možná nejsi zrovna modelka, ale i tak tvoje přítomnost nenechá spoustu mužů úplně v klidu. Kamkoliv přijdeš, nějaké to mužské očko na tebe vždycky směřuje. Neměla bys tyhle pohledy ale brát příliš vážně, je to nejspíš všechno, co se ti od nich kdy dostane.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Vrátila ses před pár týdny do svého běžného režimu, ale necítíš se zrovna dobře. To rychlé naskočení zpět do starých kolejí tě docela dost rozhodilo. Měla by sis dát na pár dní zase o něco klidnější řežim a zpět se vracet postupně.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Ne moc často se ti stane, abys měla před výplatou na účtu víc, než jen pár stovek. Neustále si na tohle stěžuješ, ale zatím jsi nevyvinula žádnou aktivitu, abys to změnila. Neplakej nad touhle "nespravedlností" a raději se porozhlédni po nějakém přivýdělku. Spousta takových věcí se dá obstarat i z domova.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Snažíš se být za každé situace milá a přátelská. Ale máš přece jen jedny nervy. Někdo z kolegů ti už pořádnou dobu leze na nervy, ale teď to vypadá, že bude mít svých starostí dost a tebe konečně nechá na pokoji. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Většinu času si libuješ ve své rutině a stýkáš se jen s lidmi, které máš opravdu ráda. Můžeš tak ale rychle upadnout do stereotypu a zůstat tak ve své bublině, ve které se nic nového nenaučíš. Udělej aspoň jednou za čas něco jinak. Poznej nové lidi a situace.        

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Jsi společenský tvor, ráda se setkáváš s novými lidmi a snadno si hledáš nové kamarády. Někdy tě ale zážitek ze setkání s někým novým tak pohltí, že nedokážeš mluvit o ničem jiném. A tvé přátele to uvádí do rozpaků a mají pocit nejistoty. Dej jim najevo, že je tví noví přátelé nenahradí.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Se svým miláčkem už nějakou dobu cukrujete všem na očím a někteří jsou z toho docela nervózní. Ne každý je zvyklý na to, když si dva lidé projevují lásku na veřejnosti. Zkuste se aspoň tam krotit, ať ostatním není líto, že nemají takové štěstí jako vy dva.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Máš zrovna dost náročné období, čeká tě několik těžkých zkoušek a ty se nemůžeš soustředit ani na ten nejmenší a sebelehčí úkol. Dej si jeden den klid, vyčisti si pořádně hlavu a pak se vrhni do práce, ať tě nepotkají nějaké zbytečné problémy.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Tvůj milý je poslední dobou studený jako psí čumák. A tobě nepřestává vrtat hlavou, co je toho příčinou. Přestaň si hrát na špionku. Tvoje pátrání ti žádné odpovědi nepřinese, jen to zkazí váš vztah. Nech to plavat, ono se to nakonec vyřeší samo.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Poslední dobou se necítíš nejlíp. Jsi neustále unavená, bez nálady a otrávená. Udělej si po dlouhé době radost aspoň nějakou maličkostí. I drobnost ti zvedne náladu a budeš se cítit aspoň o něco lépe.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Tento týden tě čeká naprostá pohodička. V práci ideální kreativní prostředí, takže ti to půjde od ruky jedna báseň. Doma budou všichni milí a bez jediného problému, navíc se budeš cítit neuvěřitelně dobře. Využij toho, vyraz někam za sportem.

Autor:
Publikováno: 12. 5. 2020 14:33 Nahlásit obsah