Horoskop na 27. týden (6. 7. 2020 - 12. 7. 2020)

A je tu další týden! Co ti následující dny přinesou? Budeš si užívat dobrodružství, nebo bude všechno při starém a budeš si užívat jen svou rutinu? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká!

pixabay.cz

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Prodloužený víkend ti tentokrát opravdu bodne. Konečně stihneš všechny resty, které jsi doma chtěla dotáhnout do konce. Z odvedené práce pak budeš mít velkou radost a dočkáš se i uznání ostatních. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska nepatří mezi jednoduché věci a posledních pár týdnů je toho důkazem. Přestaň tolik tlačit na pilu, nechej věci plynout přirozeně a ono se to nakonec všechno srovná. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

V poslední době kolem sebe vidíš tolik šťastných lidí, že ti je vždy líto, že nemáš s kým sdílet své radosti. Možná by stačilo se pořádně porozhlédnout ve svém okolí. Třeba máš kolem někoho, kdo by s tebou rád sdílel i tvé starosti. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

V práci to bude v následujícím týdnu pěkný blázinec. Sezóna dovolených už nemilosrdně začala a tobě tak přibyla hromada práce navíc. Nedá se nic dělat, musíš zatnout zuby a vydržet. Nakonec ta dovolená čeká i tebe. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Máš ve svém okolí pár známých, kteří se tváří jako největší kamarádi, ale ve skutečnosti se tě snaží jen využít. Nenechej to jen tak  a nedovolal jim tě vysávat. Ať už psychicky nebo finančně. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Čeká tě nelehká doba. Tvůj milostný život nebude zrovna vzkvétat a v práci tě bude čekat samá dřina. Nezapomínej v takových situacích na sebe a dopřej si čas od času aspoň nějaký relax. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Tvůj partner nemá poslední dobou moc dobrou náladu a na vašem vztahu se to dost projevuje. Snaž se ho zbytečně neprovokovat, ale zároveň si od něj nenechej vše líbit jen proto, že není zrovna ve své kůži. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Následující dny budou přát tvému milostnému životu. Potkáš někoho, z koho se ti doslova podlomí kolena a nebudeš myslet na nikoho jiného. Nedej ale tohle své zaujetí na sobě znát, tenhle tvůj objev má rád výzvy. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou se ti daří, a to hlavně po pracovní stránce. Za posledních pár týdnů jsi dokázala pro svou kariéru udělat tolik, kolik někdo neudělá ani za celý život. Jen tak dál! Odměna bude stát za to. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Konečně ses dočkala zaslouženého odpočinku. Bohužel máš neustále pocit, že bys měla něco dělat aspoň doma, když už nejsi v práci. Zapomeň na všechny povinnosti a užívej si trochu nicnedělání. Zasloužíš si to! 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Dlouho ses nebyla nikde podívat. Vždycky si užíváš jen ten svůj kousek ráje a ze zbytku jsi neviděla skoro nic. Vyraz aspoň za hranice okresu nebo kraje a poznávej krásy naší země. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Tvoje rodina je poslední dobou na zabití. Občas máš pocit, že většinu věcí dělají hlavně tobě na truc. Zbytečně se tím nerozčiluj a nechej je, ať si své problémy vyřeší sami. Ono je to pak časem přejde. 

Autor:
Publikováno: 8. 7. 2020 10:35 Nahlásit obsah