Horoskop na 28. týden (11. 7. 2022 - 17. 7. 2022)

Týden uběhl jako voda a je tu zase pondělí! Co ti přinesou dny nového týdne? Budeš si užívat radostí a pohody? Nebo tě naopak čekají samé nepříjemnosti? Přečti si svůj horoskop na tento týden!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Nemáš poslední dobou moc náladu na bujarou zábavu, ale v následujících dnech se ti naskytne hned několik příležitostí k tomu, aby sis trochu užila. V žádném případě takovou nabídku neodmítej a užívej si do sytosti.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Tvá finanční situace není poslední dobou zrovna růžová. Čas od času si s tím děláš těžkou hlavu, ale k řešení ses zatím neodhodlala. Je načase se tomu postavit čelem a celou situaci konečně řešit. Existuje spousta způsobů, jak zvýšit své příjmy a snížit výdaje.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou se toho na tebe navalilo víc, než jsi schopná zvládnout bez větších potíží. Nepřepínej své síly a raději si dopřej odpočinek a klid. Jakmile nabereš dostatek sil, můžeš se opět pustit do práce. S novou energií to všechno půjde mnohem lépe.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

V partnerském životě tě občas sužují obavy o věrnost tvého partnera. Nestresuj se zbytečnostmi, důvěřuj jemu a jeho lásce a na tyhle zbytečné strachy zapomeň. Žárlivost by jen v negativním smyslu poznamenala vás vztah a nic dobrého nepřinesla.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Čekají tě nějaké úřední záležitosti, ale bohužel vše nepůjde podle tvých přestav. Vše se potáhne hodně dlouho a budeš ráda, když se to aspoň trochu hne z místa. Budeš se muset obrnit trpělivostí a velkou dávkou pochopení pro úředníky.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou je tvá hlava zaměstnaná spoustou myšlenek, které ji trápí. Je načase se přimět chvíli myslet i na něco jiného. Například sport je ideálním způsobem, jak odvést pozornost od problémů. Dej si pořádně do těla!

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Někdy až příliš řešíš vztahy mezi lidmi a dostáváš se pak do smyčky nekonečných sporů a žabomyších válek. Zkus na nějakou dobu zapomenout na všechny okolo a raději si užívat blízkosti své rodiny a přátel. Uvidíš, že jak přestaneš řešit cizí dramata, bude ti hned mnohem lépe.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Poslední dobou máš problém s tím uhlídat rodinné finance. Jakmile se dostaneš k vyššímu obnosu peněz, máš tendence hned utrácet. Dávej si na to pozor, do budoucna by ti to mohlo přinést spoustu problémů, které nebude vůbec příjemné řešit.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Rodinné vztahy u vás nejsou zrovna bezproblémové, ale poslední dobou to vypadá, že všechny spory jsou zažehnány a vy si užíváte pohodové atmosféry. Nepouštěj se do žádných hádek, ani těch bezvýznamných. Mohlo by to rozbouřit staré rány.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Nezůstávej zavřená doma a raději vyraz někam mezi lidi. Skvěle si tak pročistíš hlavu, a pokud vyrazíš třeba k vodě, tak ani tělo nezůstane ochuzeno. Užij si bezstarostný čas s přáteli nebo rodinou a zapomeň na všechny povinnosti a starosti.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Poslední dobou máš pocit, že je tvůj byt zahlcen haldou zbytečností, které nemají využití. Udělej si čas a proveď pořádnou očistu svého příbytku. Buď neúprosná a vše nepotřebné buď vyhoď nebo prodej na bazaru. Budeš z toho mít velkou radost a rázem se ti bude lépe dýchat.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Nepouštěj se bezhlavě do nového vztahu. Raději toho druhého nejdřív poznej a až potom se snaž vztah posunout na další úroveň. Ze zběsilých nápadů by nakonec vzešlo jen velké zklamání a samé nepříjemnosti. Jdi na to raději pomalu a s rozvahou.

Autor:
Publikováno: 11. 7. 2022 10:43 Nahlásit obsah