Horoskop na 28. týden (15.7. 2019 - 21.7. 2019)

Dny letí jako splašené a než ses nadála, už je polovina července pryč. Jak se ti bude dařit v té druhé polovině? Budeš si užívat, nebo tě čekají naopak trable? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Tvoje nálada je poslední dobou jako na horské dráze. V jednu chvíli záříš jako sluníčko, ale za pár minut je všechno jinak a ty jsi vytočená na nejvyšší míru. Všímají si toho i ostatní v tvém okolí a snaží se ti vždy, co nejrychleji zmizet z cesty.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Posledních pár týdnů tě naplno zaměstnávají problémy jak v práci, tak v osobním životě. Je to pro tebe dost náročné období, měla by sis najít aspoň nějaký čas, jak si odpočinout. Ideálně zkus zaměstnat ruce a hlavu úplně vypnout. Uvidíš, že to bude nejlepší relax.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

V práci to teď není zrovna žádný med, takže se vždy jen těšíš, jak se zaklapnou dveře a ty budeš moct domů. Bohužel tento týden tě domácí pohoda opravdu nečeká. Doma bude pěkné dusno a bude na tobě, abys tuhle situaci řešila.                                                                                                                                                

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tento týden nebudeš mít na práci vůbec náladu. Ale do domácích prací budeš jako divá. Dáš průchod své kreativitě a z výsledku budeš mít ohromnou radost. Jednou za čas nějakou tvořivou činnost potřebuješ, tak se tomu nebraň.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Následující dny na sebe dávej pozor. Budeš mít docela smůlu na situace, kdy nebudeš mít daleko k úrazu. Tak zůstaň ve střehu, ať na léto nevyfasuješ sádru. Jinak se ti bude docela dařit, jen dávej pozor na ty úrazy.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Užívej si pěkného počasí do sytosti. Sedět zavřená doma můžeš celou zimu, teď raději využij situace a vyraz někam ven. Ať už do města nebo přírody. Jinak bys mohla brzo litovat, že sis nechala proklouznout slunečné dny mezi prsty.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V práci bude tenhle týden docela dusno. Budeš si muset vyslechnout pár poznámek na své pracovní schopnosti. Nic si z toho nedělej. Uštěpačné řeči kolegů nejsou důležité a mnohdy ani objektivní, tak si s tím nedělej těžkou hlavu.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Někdo v tvém okolí se bude muset vyrovnat s těžkou životní situací. I když to není tvoje věc a nedokážeš ji nijak vyřešit, ukaž jim svou podporu. Možná je to právě ta jediná věc, kterou zrovna teď potřebují. Buď jim oporou!

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední týdny to v práci byla taková nudná rutina, ale teď tě čeká konečně něco zajímavého. Dostaneš na starost něco, co tě bude bavit, jak už dlouho ne a pořádně se na tom vyřádíš. Dej si opravdu záležet, šéf to určitě náležitě ocení.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Tvoje chyby z minulosti tě teď dostihnou a ty se budeš muset vypořádat s následky. Nebude to nic lehkého, ale měla by ses k tomu postavit čelem. Výmluvy a odvolávání se na druhé ti nepomůže, naopak tě to spíš potopí.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Většinu dovolených a výletů se snažíš přizpůsobit partnerovi a rodině. Někdy máš ale chuť se na všechny vykašlat a naplánovat něco přesně podle tvého gusta. Neomezuj se tak moc. Zkus aspoň část času naplánovat tak, jak by sis to přála ty.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Posledních pár týdnů pro tebe bylo psychicky dost náročných. Potřebovala bys teď pár dní volna, ale to si bohužel teď nemůžeš dovolit. Snaž se aspoň odpoledne po práci najít si chvíli pro sebe, odpočinout si a vypnout hlavu. I těch pár hodin ti dost pomůže.

Autor:
Publikováno: 15. 7. 2019 10:00 Nahlásit obsah