Horoskop na 29. týden (22.7. 2019 - 28.7. 2019)

A je tady další pondělí! Dny poslední dobou letí úplně rychlostí světla, že se ani nestihneš vzpamatovat, a už je další týden. Co tě tentokrát čeká?

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Letní měsíce jsou tvé nejoblíbenější, a ty si je pořádně užíváš. Občas až tak moc, že zapomínáš na své povinnosti, a to se časem může projevit obrovským průšvihem. Měla bys být víc zodpovědná a místo zážítků řešit víc své závazky.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Přestože většina kolegů už má nějakou dovolenou za sebou, ty stále trčíš v práci. Ale to tvé vysněné volno se pomalu ale jistě blíží, tak nezoufej a raději se těš na to, co tě zanedlouho čeká. Bude to stát opravdu za to!

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Z počátku jsi doufala, že v létě budete mít na sebe s partnerem víc času. Opak je ale pravdou, a vy se vídáte ještě míň. Občas máš pocit, že tvůj protějšek ani nemá nějakou snahu, aby se to změnilo. Nechoď kolem horké kaše, je čas vyložit karty na stůl a zjistit na čem jsi.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Léto pro tebe znamená spoustu akcí, a tím pádem i poznávání se spoustou lidí. A právě takový člověk ti naprosto zamotá hlavu, že nebudeš schopná myslet na nic jiného. Nedávej to na sobě ale znát, a dělej maličko drahoty. O to víc ho to k tobě potáhne.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

V práci je to teď docela náročné, práce máte všichni hromadu a do toho se tam střídáte jak na běžícím páse. Nikdo pořádně neví, co má dělat, a když už to konečně zjistí, tak odjede na dovolenou. Bohužel se s tím nedá dělat nic jiného, než vydržet.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou jsi dost podrážděná. V práci se ti nedaří a doma to není taky žádný med. Snaž se nebýt nepříjemná na všechny okolo, a vybíjet si na nich svou špatnou náladu. Ostatní za nic nemůžou, a tobě to neuleví.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Následující týden bude jeden z nejkrásnějších v tvém životě. Budeš si užívat jako nikdy, a tvůj drahý ti nachystá nádherné překvapení, o jakém se ti ani nesnilo. Nenechej si toto krásné období zkazit pomluvami závistivých jedinců, kteří ti chtějí jen ublížit.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska je krásná věc, ale ty občas pro samou zamilovanost nevidíš dost zásadní věci. Věř, že tví nejbližší to s tebou myslí opravdu dobře, a neber jejich obavy jen jako pomluvu a projev závisti. Zkus se na věci dívat s větším odstupem.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Možná nejsi nejkrásnější, nejchytřejší a nejúžasnější na světě. Ale nedovol, aby s tebou někdo jednal jako s odpadem. Máš přece nějakou sebeúctu, tak po sobě nenechej šlapat a takkovému chovaní se okamžitě braň.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Konečně si tento týden užiješ nějaké volno. Už jsi sice nějaké měla, ale přesto se to neslo spíš v pracovním duchu. Teď ale budeš mít dostatek příležitostí jen tak lenošit. Tak je patřičně využij a pořádně si odpočiň!

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

V létě se spousta tvých starých známých vrací zase zpátky domů. Takže si dosyta zavzpomínáte na staré časy a zasmějete. Tentokrát tě ale čeká překvapení oproti jiným letem. Ukáže se i někdo jiný než obvykle, a ty budeš překvapená jak moc se změnil.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Léto znamená taky spoustu koncertů a festivalů. Většinou to všechno šlo mimo tebe, ale tohle léto máš v plánu takových akcí hned několik. Pořádně si to užij, na tohle léto bude vzpomínat ještě dlouho.

Autor:
Publikováno: 23. 7. 2019 13:13 Nahlásit obsah