Horoskop na 34. týden (22. 8. 2022 - 28. 8. 2022)

Máme tu další týden! Co tě čeká v následujících dnech? Čekají tě nějaká překvapení, nebo bude všechno naopak při starém. Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká.

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Následující dny budou pro tebe poměrně příjemné. Podaří se ti přijít k penězům navíc. Nebude to ale jen tak, štěstí přeje připraveným, takže nenechej nic náhodě. Jen tak do klína ti nespadnou, tak buď připravená okamžitě jednat a zasloužit si je.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Nenechej se nikým manipulovat. Občas se stane, že někomu přijde, že pokud tě správně zažene do kouta, dokáže si s tebou dělat to, co chce. Ukaž jim, že se pekelně plete. A že, i když se tváříš jako hodná a tichá holka, dokážeš si dupnout.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Často se snažíš krotit svůj temperament a talent, abys nevyčnívala z davu. Zapomeň na strach, co si kdo o tobě bude říkat a chovej se tak, jak to cítíš srdcem. Nějaké nechápavé pohledy možná schytáš, ale nedělej si z toho těžkou hlavu. Buď taková, jaká jsi.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Máš poslední dobou pocit, že máš kolem sebe kromě kamarádů také lidi, kteří se s tebou přátelí pouze s vidinou nějakého prospěchu. Nenechej se jimi využívat, neboj se říct ne. Pokud je to naštve, zbavíš se akorát člověka, který se tě snažil jen ždímat.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Čekají tě veliké změny, které ti nebudou tak úplně po chuti. Pokud máš v následujících dnech nějaké velké plány, neraduj se moc dopředu. Nikdy nevíš, jak se situace může změnit. Tak ať pak nejsi zklamaná.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Pohár tvé trpělivosti přetekl a ty jsi opravdu silně odhodlaná hodit všechno za hlavu a změnit svůj život téměř od základu. Pro tvou hlavu to bude jako med, budeš mít pocit totální svobody a budeš naprosto šťastná, i když budeš žít v provizoriu.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Čekají tě velké změny. Přestože z nich budeš mít zpočátku strach a nebudeš je chtít akceptovat, nakonec se ukáže, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí za poslední dobu. Moc se ti uleví.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Poslední dobou toho máš tolik, že už opravdu nezvládáš. Tento týden tvé tělo řekne ne a rozhodne se tě přinutit k odpočinku. Nenechej to zajít tak daleko a užij si trochu relaxu. Tvoje tělo i hlava ti poděkují.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Často opomíjíš své zájmy a koníčky, abys mohla trávit čas s rodinou, a pak děláte to, co baví hlavně ostatní. Buď občas trochu sobecká a prosaď si to, co bys ráda zkusila ty. Nakonec budeš ještě překvapená z toho, jak se k tomu tvá rodina postaví.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Starej se o svůj majetek! Nechat všechno několik let chátrat se ti nemusí vůbec vyplatit. Místo pár stovek za drobné opravy, můžeš nakonec řešit problémy, které budou stát desetitisíce. Nepodceňuj to, ať později nepláčeš.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Následující týden bude dost náročný. Vynechej pro tentokrát u práce veškeré rušivé elementy, jako třeba mobil. Soustřeď se jen na zadané úkoly a nerozptyluj se ani žádnými kolegy. Jen tak se ti podaří udělat kvalitní práci.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Jsi stále bláznivě zamilovaná, a tak se snažíš s partnerem trávit každou volnou minutu. On má ale občas pocit, že se ho spíš snažíš hlídat. Nebuď ohledně tvého milého tolik majetnická a pusť ho občas na pánskou jízdu samotného. On se ti tisíckrát odvděčí.

Autor:
Publikováno: 22. 8. 2022 14:25 Nahlásit obsah