Horoskop na 34. týden (30. 8. 2021 - 5. 9. 2021)

Dny poslední dobou letí jako voda a máme tu opět pondělí! Co ti přinese následující týden? Budeš si užívat klidných dní nebo na tebe bude čekat jen chaos, starosti a stres? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Máš na sebe často dost vysoké nároky, přestože nikdo po tobě nevyžaduje žádné šílené výkony. Nebuď na sebe tolik tvrdá a čas od času si klidně nějakou chybu odpusť. Uvidíš, jak se ti hned uleví, když nebudeš každou maličkost brát jako konec světa.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Občas se snažíš partnera přesvědčit o tom, že jsi někdo jiný, než ve skutečnosti. Přestaň se přetvařovat a raději vsaď na přirozenost. Ty se budeš cítit mnohem lépe, a to se projeví i na partnerovi a vašem vztahu. Přestaň hrát nějaké hry.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

V práci tě čeká pořádně náročný týden. Ty se zoufale snažíš všechno stíhat podle plánu, ale někdy je to opravdu nad tvoje možnosti. Je načase si přiznat, že to takhle nepůjde. Je třeba tuhle situaci řešit s nadřízeným nebo někoho požádat o pomoc. Jinak se z toho zblázníš.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dobou se necítíš ve vztahu se svým partnerem dobře. Postupem času vyplouvají na povrch stále další a další nepříjemnosti, které tě pomalu ale jistě utvrzují v tom, že tohle není pro tebe to pravé. Nesetrvávej zbytečně ve vztahu, který ti přináší víc starostí, než radostí.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

V následujících dnech tě čeká v práci opravdu úspěšný týden. Pro své kolegy budeš velkou oporou a budeš to právě ty, za kým si půjdou pro pomoc a radu. Nezalekni se takové zoodpovědnosti, snaž se jim předat to nejlepší co znáš a uvidíš, jak ti budou vděční.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Tento týden pro tebe bude náročný především po psychické stránce. Nebudeš to mít vůbec jednoduché, budeš muset vydržet hned několik křivd, aniž by ses k tomu mohla vůbec vyjádřit. Nebude to ale trvat dlouho, na konci týdne se opět bude blýskat na lepší časy.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Čeká tě pohodový týden, čas dovolených pomalu končí, a tak tě i v práci čeká poměrně klidné období. Neměla bys ale ani tak zahálet, naopak využij toho, že máš trochu času navíc. I rodina bude v následujících dnech jako vyměněná a bude ti dělat jen a jen radost.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Poslední dobou máš víc povinností než dřív, které tě náležitě zaměstnávají. Do toho ti ale také přibývají další a další úkoly, které nezvládají plnit tví kolegové. Nedovol jim, aby s tebou tak zametali a přehazovali na tebe své povinnosti. Budeš je muset trochu srovnat do latě.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Po dlouhé době se ti konečně zase všechno daří tak, jak si přeješ. Nebuď tak zbytečně skromná ve svých plánech. Základem tvého úspěchu je jen to, abys příliš nepodcenila organizaci. Pak už všechno půjde jako po másle.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Partner pro tebe chystá nějaké překvapení. Přestože něco tušíš, nenechej na sobě nic znát. Jednak by ses připravila o tu radost a za druhé by to partnera hodně mrzelo. Tak zapomeň na nějaké špěhování a zjišťování o co jde. Nechej se pěkně překvapit!

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Svých starostí máš až nad hlavu a i přesto se snažíš pomáhat všem lidem okolo. Pak máš z toho hlavu plnou myšlenek na všechny problémy světa, až je ti z toho ouzko. Mysli občas taky na sebe. Najdi si čas, kdy se budeš věnovat jen sama sobě a pořádně si vyčistíš hlavu.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou v práci panovala skvělá nálada, ale místy až moc radostná a rozjařená. V takovém prostředí se nepracuje úplně lehce a člověk má co dělat, aby udržel pozornost. Postupem času se ale nálada zase uklidní, takže bude zase o něco jednodušší se soustředit.

Autor:
Publikováno: 31. 8. 2021 11:37 Nahlásit obsah