Horoskop na 35. týden (6. 9. 2021 - 12. 9. 2021)

Dny ubíhají jako splašené a máme tu zase pondělí! Co ti přinese následující týden? Čekají tě starosti, nebo si budeš naopak užívat pohody a klidu? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou doslova meleš z posledního, ale momentálně si nemůžeš dovolit vzít si v práci volno. Zkus si aspoň po práci najít nějaký čas pro sebe, vypnout hlavu a pořádně si odpočinout. Jinak se takovým tempem přivedeš do blázince.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Většinu času se řídíš především tím, co ti říká rozum a city jsou odsunuty na druhou kolej. Tentokrát to ale bude všechno jinak a ty konečně necháš volný průchod svým pocitům. Tato změna pro tebe bude velmi osvěžující a rázem uvidíš svůj život ze zcela nové perspektivy.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Už nějakou dobu se kolem tebe motá jeden ctitel a ty netušíš, co si o něm máš myslet. V následujím týdnu se konečně rozhoupe k prvnímu kroku a ty si tak budeš konečně moci udělat nějaký obrázek. Neulehčuj mu to, nechej všechno na něm, tak se ti ukáže, co v něm dřímá.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Nemrhej svým volným časem na aktivity, které ti v konečném důsledku nic nedávají. Raději své volné chvíle využij k tomu, aby ses něčemu přiučila nebo vyrobila něco, co pro tebe bude užitečné. Uvidíš, jakou budeš mít radost, že jsi něco vytvořila vlastníma rukama.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

V práci se ti konečně poštěstí dostat k úkolu, který bude od začátku do konce jen a jen tvůj. Vedoucí role ti svědčí a všechny okolo svými schopnostmi naprosto okouzlíš. Jak kolegové, tak šéf budou velmi překvapení a spokojení s výsledkem, takže ti to výrazně zvedne hodnocení. A další taková příležitost pak na sebe nenechá dlouho čekat.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Měla by sis dávat si pozor na to, jak se chováš ke svému milému. Občas stavíš své zájmy nad ty jeho a opomíjíš úplně jeho názor na věc. Tvůj partner je sice tolerantní, ale mohla by mu brzy dojít trpělivost. Dávej mu častěji najevo kolik pro tebe znamená.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Následující pracovní dny budou poměrně napjaté. Mezi kolegy nebude panovat nejpříjemnější atmosféra. A ani šéf nebude v tom nejlepším rozpoložení. Snaž se pro tentokrát raději moc nevyčnívat a plnit si v klidu své povinnosti. I sebemenší problém by mohl spustit časovanou bombu.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Váš vztah čeká v následujících dnech těžká zkouška. Jistá osoba, která nemá zrovna nejlepší pověst, se vás bude snažit rozeštvat a vrazit mezi vás klín. Vyhni se žárlivým scénám, i přestože to bude vypadat, že má jasné důkazy. Raději dej partnerovi rovnou najevo, že mu naprosto důvěřuješ. Nakonec všechno dopadne tak, jak má.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Nějakou dobu tě trápily problémy v lásce. Teď se ale zdá, že se v partnerském vztahu svše  uklidnilo. I přesto však stále našlapuj opatrně, tvůj partner pořád očekává nával vzteku. Pokud se tomu vyvaruješ, nemusíš se už bát dalších hádek. Raději vlož energii do manuální práce nebo sportovního výkonu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední dobou tě tíží ne zrovna veselé myšlenky. Celý svět vidíš černě a najít něco, co by ti zvedlo náladu, není vůbec lehké. Nepropadej do depresí, zajdi za přáteli, kteří tě už nějaký pátek znají a promluvte si o tom, co tě trápí. Uvidíš, jak ti svěření se někomu, pomůže.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Jsi často přelétavá, jen u málo čeho zůstaneš delší dobu . Ale neboj se, tentokrát se to bude týkat jen volného času a programu. Dej volnou ruku své intuici a chuti něco vyzkoušet. Nemusíš se vubec omezovat, nebo se nutit jen do jedné činnosti. Jinak se budeš jen nudit a nebude s tebou k vydržení.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Partner byl poslední dobou jako vyměněný a tobě to pěkně lezlo na nervy. Jeho chování se ale v nasledujících dnech opět vrátí do starých kolejí. Ty budeš spokojená, ale neměla by ses v tom rýpat a žádat nějaké vysvětlení. O některých věcech je lepší nevědět. Udělej za tím tlustou čáru a posuňte se oba dál.

Autor:
Publikováno: 6. 9. 2021 12:50 Nahlásit obsah