Horoskop na 36. týden (31. 8. 2020 - 6. 9. 2020)

A je tu další týden! Letní radovánky pomalu ale jistě končí a je na čase vrátit se do reality. Co tě v následujících dnech čeká? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou máš tak dobrou náladu, že se snažíš rozdávat radost i všude kolem sebe. Jsi milá vždy a na všechny, i když se k tobě nechovají zrovna vybíravě. Je sice milé, že se snažíš všem pomoci, ale svou pozornost bys měla mířit především na partnera a své nejbližší.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V práci tě čeká náročný týden. Jsi zvyklá pracovat v týmu, ale tentokrát to bude náročnější, než sis myslela. Neztrácej naději, snaž se být trpělivá a nakonec se tím společně prokoušete. Úplně zadarmo to ale nebude. Věř ale, že se ti to jednou několikanásobně vrátí.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Nepotýkáš se zrovna s nedostatkem peněz, ale naskytne se ti jedinečná příležitost, jak si nějakou korunu přivydělat navíc. Neváhej moc dlouho, mohlo by se stát, že ti nabídku někdo vyfoukne. Nějaké peníze "na horší časy" se vždy hodí, a nakonec to bude pro tebe víc zábava než práce.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Budeš se muset smířit s tím, že s některými lidmi je těžká domluva. Nedá se nic dělat, obrň se trpělivostí a nenechej se jen tak odbýt. Nakonec budeš mít ze své "výhry" úžasný pocit. Bude to ale tvrdý boj.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Rodinu si člověk nevybírá a je to s nimi občas těžké. Ale je to jedna z nejcennějších věcí, které člověk má. Zapomeň na malicherné spory a snaž se vaše rodinné vztahy vyléčit a upevnit. Litovat určitě nebudeš.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Tvůj milostný život posledních pár týdnů trochu ustoupil do pozadí a věnovala ses spíš práci a kamarádům. S tím je ale teď konec, začaly se v tobě zas probouzet staré touhy a tvůj partner se má na co těšit. Neboj se experimentovat a svěřit se svému protějšku se svými choutkami.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Čeká tě těžké rozhodnutí, které se ale nebude týkat pouze tebe, ale i širokého okolí. Necítíš se pohodlně, že ta povinnost vyřešit nastalou situaci padla na tebe, ale nemáš na výběr. Nechej si to všechno projít hlavou, nespěchej a zapomeň také na své osobní preference. Teď momentálně nejde vůbec o tebe, ale o ostatní.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Čeká tě opravdu úspěšný týden. Konečně zjistíš, kde je zakopaný pes, proč ti práce nejde od ruky. A pak už to půjde jako po másle. Nebuď hned v prvních minutách moc nadšená a nafoukaná, nebo se ti rázem dařit přestane. S pokorou a trochou štěstí ti to ale půjde jedna báseň.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dny byly dost psychicky náročné, ale pomalu se vše začíná měnit k lepšímu. Začínáš pomalu chápat, že ne všechno jde z minuty na minutu a že všechno má svůj důvod. Nikam nespěchej, netlač na pilu a nechej hlavu, ať se se vším první srovná.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Nejsi konfliktí typ a mnohdy tak necháš ostatní dělat i věci, které tobě nejsou po chuti, jen abys nevyvolávala hádky. Bohužel si tak s tebou někteří dělají co chtějí. Nenechej se sebou zametat a ozvi se. Budeš překvapená, že se žádné velké divadlo konat nebude a tvou kritiku vezmou naprosto v klidu a bez řečí.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Poslední týdny pro tebe byly dost náročné. Jak pro tvé tělo, tak pro duši. Teď se ale vše obrátí k lepšímu. Všechna únava a negativní emoce zmizí jako mávnutím kouzelného proutku a ty se budeš cítit jako vyměněná. Nesnaž se ale znovu nabitou energii hned vyplýtvat, dej si ještě pár dní oddech.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Single života sis užívala tak dlouho, že ses po nějakých nápadnících přestala úplně ohlížet. A přávě když to budeš nejmíň čekat, potkáš někoho, kdo ti kompletně zamotá hlavu. Zažiješ tak něco, o čem se ti nikdy ani nezdálo. A to je teprve začátek toho, co tě čeká.

Autor:
Publikováno: 1. 9. 2020 10:10 Nahlásit obsah