Horoskop na 45. týden (2. 11. 2020 - 8. 11. 2020)

A je tu zase pondělí! Co tě tenhle týden čeká? Budeš si užívat pohody a radostných chvilek? Nebo tě čekají spíš starosti? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Často si něco umaneš a snažíš se pro to udělat naprosto všechno, aby to vyšlo. Tento týden tě čeká ale velká překážka. Ne vždy jdou věci tak, jak bys chtěla a je potřeba si uvědomit, kdy je nejvyšší čas předem prohraný boj vzdát.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Ačkoli současná situace není zrovna pohádková, ty svou pohádku prožíváš. Daří se ti, jak už dlouho ne. V práci slavíš jeden úspěch za druhým. Partner se o tebe stará jako o princeznu a věnuje ti veškerý volný čas. Užívej si to! 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Podzimní dny si sice zrovna neužíváš, ale snaž se na to dívat z lepší stránky. Venku je sice ošklivo, ale stejně tam teď nemůžeš trávit moc času, tak raději využij volné chvíle k tomu, aby ses věnovala partnerovi a rodině. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Nejsi zrovna sportovní nadšenec, ale pro tvého partnera sport znamená celý svět. Snaž se jeho vášeň pochopit a aspoň občas nějaký z jeho oblíbených sportů vyzkoušet. Uvidíš, jak bude nadšený z tvé iniciativy. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Měla by sis uvědomit, že milostné životy tvých kamarádek nejsou tvoje věc. Pokud se ti jejich nový partner nelíbí, nepleť se do jejich vztahu. Raději se toho dotyčného pokus lépe poznat a zjistit, co kamarádku tolik okouzlilo. Časem třeba zjistíš, že je to moc fajn člověk. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Váš vztah trvá už tolik měsíců, že někteří tví kamarádi začínají mít narážky ohledně svatby a miminka. Tak dlouho ti to vtloukali do hlavy, že jsi nad tím sama začala přemýšlet. A trochu tě děsí, že partnera to nechává chladným. Nenechej se okolím do ničeho tlačit, důležité je, jak to cítíte vy dva. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Poslední dobou máš obavy o váš vztah. Nejsi si jistá, zda jste s partnerem naladěni na stejnou vlnu a jestli tvůj milý vůbec vidí společnou budoucnost. V následujících dnech tě partner velmi překvapí a o jeho představách o budoucnosti nebudeš mít pochyb. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Následující dny budou po pracovní stránce velmi náročné. Budeš se muset přizpůsobit novým situacím, které se navíc budou měnit z minuty na minutu. Zatni zuby, obrň se trpělivostí a spoléhej hlavně na sebe. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Rodinné vztahy nejsou v poslední době zrovna ideální, ale neměla bys zapomínat, že jste stále jedna krev. Zvlášť v tomhle složitém období. Zahoď veškeré neshody za hlavu a raději svým blízkým pomoz, když to budou potřebovat. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední týdny jsou pro tebe těžké. Potýkáš se s naprostým nedostatkem motivace a jakékoliv vůle ke splnění svých povinností. Jejich hromada na tvém stole se stále zvětšuje a ty nejsi schopná tomu zabránit. Neboj se požádat o pomoc. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Na rozdíl od většiny tvých kolegů překypuješ energií a odhodláním. Po delší době máš zase obrovskou chuť do práce. Zkus kolegy trochu rozveselit a předat jim něco ze svého elánu. Pak vám všem půjde práce líp. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Konečně ses pustila do hromady svých restů. V době, kdy jsi své povinnosti vytrvale odkládala, sis docela odpočinula. Ale z počátku ti práce půjde dost ztuha. Hlavně to nevzdávej, časem se to zlepší a budeš mít brzy hotovo. 

Autor:
Publikováno: 2. 11. 2020 10:36 Nahlásit obsah