Horoskop na 46. týden (18.11. 2019 - 24.11. 2019)

A je tu zase pondělí! Co tě v novém týdnu čeká? Budeš se radovat každičkou vteřinu nového týdne, nebo to pro tebe bude spíš utrpení? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Ostatní mají neustále pocit, že potřebuješ jejich radu, a tak se tě snaží jimi zasypávat od rána do večera. Dej jim najevo, že je to tvůj život a ty si ho hodláš zařídit podle svého. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Jsi čerstvě zamilovaná, celá rozjásaná a někdy si moc neuvědomuješ, co říkáš nebo děláš. Zkus trochu oprostit svou mysl od toho růžového oparu a zamyslet se nad svým chováním. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Nejsi zrovna člověk, který by se rád seznamovat s úplně cizími lidmi. Ale tentokrát potkáš někoho, kdo ti učaruje na první pohled. Zahoď zábrany a plně důvěřuj pro jednou tvému srdci. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Po letech jsi konečně ve své práci stoprocentně spokojená. Děláš něco, co má podle tebe smysl a ohromně si to užíváš. Nenechej si tu radost zkazit žádnými pochybnostmi. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tvůj partner není zrovna typ, který dělá velká gesta jen tak. Ale když už se k něčemu odhodlá, tak to stojí za to. Možná to není úplný princ na bílém koni, ale pro tebe je ten jediný. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Svoji práci se snažíš dělat, co nejlépe, ale stále se najdou věci, které ti zrovna nejdou. Nesnaž se jim vyhnout, naopak je vyhledávej co nejvíc, ať získáš cvik.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Poslední týdny byly v práci dost náročné, ale vypadá to, že se situace pomalu uklidňuje. Můžeš si oddechnout od stresu a užít zase trochu pohodičky. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tvůj milostný život je v tuhle chvíli dost divoký. Období zamilovanosti v zápětí střídají hádky a křik, a v dalším okamžiku jste zase zamilovaná dvojice. Paradoxně tě právě tohle na tom baví ze všeho nejvíc. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

V práci jsi sice spokojená, ale upadla jsi spíš do stereotypu, než abys nějakým způsobem rozvíjela svoje schopnosti. Neusni na vavřínech a vzdělávej se ve svém oboru dál, i když to po tobě v práci nevyžadují. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

V rámci možností si užiješ krásný týden. Základem je slevit z tvých často dost nereálných požadavků. Vykašli se na detaily, které v konečném důsledku nejsou vůbec podstatné a užívej si kouzlo okamžiku. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

S partnerem to teď nebude zrovna nejrůžovější a na tvém rozpoložení se to dost projeví. V práci to s tebou nebude moc jednoduché, a tak se ti budou všichni snažit klidit z cesty. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Nevíš, jak pojmenovat to, jak se cítíš, ale pohoda to rozhodně není. Už nějakých pár týdnů se necítíš dobře a spíš než fyzická stránka, ti dělá starost ta psychická. Neměla bys být na to sama. Svěř se někomu ze svých blízkých, když na to budete dva, hned to půjde líp. 

Autor:
Publikováno: 18. 11. 2019 14:42 Nahlásit obsah