Horoskop na 47. týden (16. 11. 2020 - 22. 11. 2020)

A máme tu další pondělí! Co ti nové dny přinesou? Můžeš se těšit na samé radostné události, nebo tě naopak čeká jen trápení? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Většinu času se snažíš řídit především rozumem, ale výsledky stále nikde. Možná bys měla častěji dát na intuici a řídit se tím, co ti říká srdce. Budeš jednak mnohem spokojenější a šťastnější a za nedlouho se dostaví i výsledky.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Tvůj partner není poslední dobou ve své kůži. Nesnaž se ho každou vtěřinu bombardovat otázkami, dej mu raději čas a prostor srovnat si myšlenky v hlavě. Až se bude cítit líp, dá ti to sám vědět a bude vše zase zalité sluncem.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Potkáš někoho, kdo ti naprosto změní vnímání světa. Zažiješ s ním něco, co tě donutí se zamyslet nad svým dosavadním životem. Konečně budeš mít vedle sebe někoho, kdo tě plně podporuje a fandí ti za každé situace. Nezapomínej ale na to, že podpora by měla být oboustranná.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Nejsi zrovna člověk, který s radostí vyhazuje tisíce z okna. Umíš si pořádně rozmyslet, za co peníze dáš. A občas se ti tak podaří i pěkně ušetřit. Někdy by se ti ale mohlo také stát, že kvůli tomu přijdeš o možnost koupit si svůj vysněný kousek. Jsou věci, u kterých se nevyplatí váhat.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Občas jsi tolik zabraná do sebe a svých myšlenek, že občas vůbec nevnímáš svět kolem sebe. Mohla bys tak minout úžasné lidi, kteří mají o tvou společnost zájem, ale nemají možnost tě skutečně poznat. Začni se kolem sebe víc dívat a poznávat lidi kolem sebe.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Nejsi moc zvyklá na to, trávit tolik času doma, takže ti to pomalu začíná lézt na mozek. Vykašli se aspoň na týden na město a vyraz někam do přírody. Vyhni se raději profláknutým turistickým cílům, užij si svobody a čerstvého vzduchu bez dalších stovek lidí.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

S partnerem vás čeká krásný týden. Romantických chvilek není mnoho, a proto si je o to víc užíváš. Tentokrát to nebude jinak. Užívej si dosytosti, kdoví, kdy na to bude zase čas a nálada. Zapomeň v tuto chvíli na všechny povinnosti kolem domácnosti a užívejte si jeden druhého.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Vánoce se pomalu blíží a z tvého účtu mizí peníze rychlostí blesku. Měla by sis uvědomit, že letošní rok pro tebe nebyl zrovna finančně nadprůměrný, spíš naopak. Je tomu tedy potřeba přizpůsobit i Vánoce. Nakonec to přece není to nejdůležitější.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou máš víc času na sebe i na domácnost. Jako většina si se pustila do pečlivé péče o pleť a přestavby všemožných koutů vašeho bydlení. Dávej pozor, ať to nepřeženeš. Rychle se pro něco nadchneš, ale pak máš problém to dotáhnout do konce.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Seznamování je v této době poměrně složité. Neuchyluj se k žádným zoufalým krokům, brouzdání na seznamkách není nic pro tebe. Nakonec potkáš někoho, kdo ti obratí život na zuby, aniž bys ho nějak hledala. Stačí mít jen otevřené oči.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Už ti chybí normální režim. Home office není nic pro tebe, raději bys každé ráno mířila do kanceláře jako normálně. Zkus si vytvořit nějakou rutinu, která ti pomůže cítit se jako v práci. Pěkně se ráno obleč a namaluj, dej si krátkou procházku, jako bys šla do práce a pak se pusť do povinností.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou se necítíš moc dobře. Jsi podrážděná a nevrlá. Takže nejsi zrovna příjemný společník. Odlož na nějakou dobu všechny povinnosti, vyčisti si hlavu a pořádně si odpočiň. Jakmile přestaneš nad vším tolik přemýšlet, uleví se ti.

Autor:
Publikováno: 18. 11. 2020 11:21 Nahlásit obsah