Horoskop na 52. týden (27. 12. 2021 - 2. 1. 2022)

Týden uběhl jako voda a máme tu zase pondělí! Navíc nás čeká i začátek nového roku. Co ti tyto dny přinesou? Bude se tě stále držet sváteční pohoda, nebo se zase nezastavíš? Přečti si svůj horoskop na poslední týden roku 2021!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Svátky jsi přežila ve zdraví a ve společnosti svých nejmilejších. Teď ale nezbývá moc prostoru na sváteční pohodu, musíš se opět pořádně otáčet, abys stihla všechny své povinnosti. Nezalekni se té hromady práce, která před tebou stojí. Půjde ti to od ruky mnohem lépe než bys čekala.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Kolotoč nástěv tě letos vyčerpává mnohem více než obvykle. Netlač se zbytečně do ničeho, co ti nedělá radost. Náštěva rodinných příslušníků není žádná tvá povinnost. Klidně si raději užívej klidné večery sama doma, než se stresovat rodinnými návštěvami.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

S partnerem jste si po dlouhé době užili čas jen sami pro sebe. A to ve vás probudilo staré touhy. Nyní opět prožíváte něco jako líbánky a moc si to užíváte. Návrat do reality bude pro vás oba velmi těžký. Snažte se co nejvíc zachovat tuto romantickou náladu i do budoucna.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Za poslední rok sis v práci užila spoustu nepříjemných chvil, které tě sice posunuly dál, ale není to nic, co bys chtěla prožít znovu. Teď si užívej hlavně zaslouženého volna a práci pusť aspoň na pár dní v roce z hlavy. Potřebuješ odpočinek jako sůl.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Nadcházející konec roku tě nutí trochu bilancovat a přemyšlet nad tím, že tvůj život není zcela podle tvých představ. Bohužel ti momentálně chybí ten správný impulz, který by tě donutil udělat něco pro to,a by se to změnilo. Vstupuj do nového roku s otevřenou myslí a bez předsudků. Nadcházející rok možná změní mnoho věcí v tvém životě.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Tvůj partner nemá momentálně nejlepší období. Topí se ve svých problémech, ale tvoji pomoc zatím neustále odmítá. Nenechej se stáhnout společně s ním. Buď pro něj raději stabilním bodem, u kterého vždy najde jistotu a bezpečí. Potřebuje hlavně čas, tak buď trpělivá.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

S partnerem poslední dobou netrávíte moc času, jedinou příležitostí jsou právě svátky. Snažte se tento volný čas využít na maximum. Odložte telefony a jiné zařízení a soustřeďte se jeden na druhého. Vyrazte třeba do přírody a povídejte si spolu o tom, co jste poslední dobou zažili.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Trávíš spoustu času na internetu a především na sociálních sitích. Často máš až pocit, že žiješ i život cizích lidí, které tam sleduješ. Je načase se vrátit zpět do své reality a žít svůj život. Naordinuj si digitální detox a buď na sebe opravdu přísná. Minimáně do konce roku to určitě vydržíš.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

"Pod stromečkem" jsi letos našla mimo jiné i novou známost. Momentálně se vznášíš na růžovém obláčku zamilovanosti a jen těžkou zvládáš myslet i na něco jiného. Tvůj nový objev je na tom podobně, a nenechá tě ani chvilku v klidu. Užívej si to!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Konečně ses dočkala zaslouženého volna. Přestože máš v hlavě dlouhý seznam věcí, které bys měla všechny zvládnout splnit, dopřej si hlavně odpočinek. Poslední dobou jedeš už na záložní motor a tvoje těli i hlava už pomalu začínají vypovídat službu. Odpočiň si!

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Dávej si pozor na množství alkoholu, které konzumuješ. Běheme svátků je toho často více, než by bylo zdrávo, tak si na to dávej pozor. A pokud jsi zrovna řidičem, tak obzlášť. Policejní kontroly budou teď během svátků častější než obvykle.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

S partnerem jste oba přežili svátky ve zdraví. Náštěva široké rodiny je zatěžkávací zkouškou pro každý vztah, ale vy jste to zvládli na jedničku. Teď jste ale rádi, že to máte za sebou adelší dobu vás teď nic takového čekat nebude. O to víc si budete užívat čas, kdy jste spolu sami.

Autor:
Publikováno: 27. 12. 2021 13:08 Nahlásit obsah