Horoskop na 6. týden (3. 2. 2020 - 9. 2. 2020)

A je tu zase pondělí! Co ti přinesou jedny z prvních dnů v únoru? Můžeš se těšit na pohodové chvíle, nebo spíš budeš řešit problémy? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Tento týden ti dá docela zabrat, raději se drž dál od všeho shonu a relaxuj. Pracovní povinnosti hoď za hlavu a zajdi si na masáž nebo ke kadeřnici. Chvilka zaslouženého odpočinku ti udělá jen dobře, tak se nech také někdy rozmazlovat.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V práci se na tebe budou sypat je samé povinnosti. Nestyď se požádat o pomoc kolegy, každý je někdy v koncích. Stresovou situaci v práci ti do sytosti vynahradí rodina. Takovou rodinnou pohodičku jsi už dlouho nezažila.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Takový elán do práce jako teď, jsi už dlouho nezažila. V kanceláři jsi jako hurikán plný nápadů a neutichající motivace. Vedení je z tebe naprosto nadšené. Jen tak dál pokračuj, odměna tě určitě nemine.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dobou máš náladu pod psa a všímá si toho i tvůj partner. Už brzy se ti nálada ale zlepší, protože ten tvůj poklad se nemůže dívat na to, jak se trápíš. A chce ti nějak udělat radost. Budeš velmi mile překvapená.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Ráda bys dělala svým blízkým radost krásnými dárečky, ale občas zapomínáš, že máš omezený rozpočet. Poslední dny před výplatou jsou pak pro tebe dost nemilé. Uvědom si, jaké jsou tvé příjmy a uzpůsob tomu svůj životní styl.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Neustále se staráš o své nejbližší. Děláš vše pro to, aby byli zdraví, šťastní a spokojení. Ale často pak zapomínáš právě na sebe. Buď aspoň někdy sobecká a dělej něco jen a jen pro sebe. Zasloužíš si to!

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Existují věci, do kterých se pouštíš opravdu nerada a dá ti to hodně odhodlávání. Ale bohužel je za tebe nikdo neudělá. Takže ti nezbývá nic jiného než zatnout zuby a pustit se do toho.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Poslední dobou u vás doma nepanuje zrovna nejlepší nálada. Tvůj partner je ve velmi nešťastném rozpoložení a ty kolem něj musíš dost často chodit po špičkách. Popřemýšlej nad něčím, co by ho mohlo potěšit a zvednout mu náladu.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

S kamarádkami se nestýkáš tak často, jak by sis přála. A už ti šíleně chybí. Poslední dobou se ve tvém životě stala spousta věcí, které bys s nimi potřebovala probrat a přes internet se to zkrátka nehodí. Neváhej ani minutu a zorganizuj nějakou kávu nebo posezení u vína.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Lidé se časem mění. A ty budeš mít možnost zjistit to na vlastní kůži. Potkáš někoho, koho znáš už roky, ale teď budete mít možnost se zase znovu poznat z té „nové“ stránky. Nenechej se ovlivňovat předsudky ohledně jeho minulosti a dej mu šanci, aby se ti představil v novém světle.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Občas se zamysli nad svým jednáním. Lidé, kteří tě neznají tak dobře, z tebe mohou mít občas smíšené pocity a neví, co si o tobě myslet. Mohla by ses tak dostat do docela nepříjemných situací.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dny jsou pro tebe dost náročné. Máš pocit, že se ti všechno rozpadá pod rukama a nic se ti nedaří, tak jak by sis přála. Nestresuj se touhle nešťastnou situací, raději se soustřeď na ty krásné věci v tvém životě a starosti hoď za hlavu.

Autor:
Publikováno: 4. 2. 2020 10:58 Nahlásit obsah