Horoskop na 9. týden (27. 2. 2023 - 5. 3. 2023)

Je tu zase pondělí! Přinese ti nové příležitosti nebo naopak spoustu starostí? Přečti si svůj horoskop, ať víš, na co se na následující týden připravit!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Možná tvůj vztah s přítelem není zrovna ideální, ale spojují vás společné zájmy. Využij toho a právě skrz tyhle společné aktivity si najděte víc času pro vás dva. Čas u toho, co vás oba baví, vás sblíží a váš vztah posune zas o kousek dál.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V práci panuje pravý blázinec. Práce se kupí a nikdo neví, kam dřív skočit, a k tomu všemu se ještě přidá nabručený šéf. Neztrácej hlavu, udělej si systém a nenechej si do něj od nikoho kecat. Jen ty nejlíp víš, jak se ti dobře pracuje.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou prožíváš jedno z nejšťastnějších období, bohužel někdo z tvých přátel takové štěstí nemá. Snaž se mu být hlavně oporou a v těchto těžkých chvílích mu svou radost tolik nepředhazuj. Situace se brzo zlepší a budete se moct radovat společně.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Partner tě v ložnici překvapí specifickými požadavky. Nemáš sice nic proti novinkám, ale tohle tě opravdu dost zarazí. Pokud si nejsi jistá, jestli to chceš, vezmi si raději nějaký čas na rozmyšlenou a nezdráhej se ani odmítnout.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tento týden ti dá pěkně zabrat. Nebude ti nejlíp fyzicky ani psychicky. A když se k tomu přidá ošklivé počasí a fůra práce, budeš mít o zábavu opravdu postaráno. Nenechej se tím skolit, bude to sice náročné, ale nakonec to zvládneš.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Jsi ochotná své rodině kdykoliv pomoct, ale občas to až přehání a otravují tě kvůli sebemenšímu problému. Zkus jim nějak opatrně vysvětlit, že máš taky svůj život a nemůžeš všechno řešit za ně.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Zjistíš, že jedna z tvých kamarádek má něco s mužem z tvé minulosti. Je to fajn člověk a rozešli jste se v dobrém, ale přece jen tě to zaskočí. Nedělej scény a uvědom si, že to mezi vámi už dávno skončilo. Ty jsi taky šťastná, tak proč to nedopřát i ostatním?

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Šéf si z tebe v práci dělá poskoka. Asi si chce ušetřit práci, ale nejspíš si neuvědomuje, že máš taky vlastní povinnosti, které musíš zvládnout. Počkej na vhodnou situaci a naznač mu, že toho máš sama nad hlavu. Pochopí to!

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Plány na víkend ti zkazí nachlazení. Místo krásného víkendu, který jste si s miláčkem plánovali, tě čeká tak maximálně postel a horký čaj. Ale možná bude partner tak hodný a bude ti tam dělat společnost. Takový víkend strávený v posteli taky není úplně k zahození.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Tvůj ctitel vysílá smíšené signály. Jednou tvrdí, že chce být s tebou a se svou přítelkyní se rozešel a druhý den sdílí zamilované fotky. Nemá to cenu ani řešit, vykašli se na něj, takový chlap za žádné trápení nestojí.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Dávej si pozor na dochvilnost. Je pravda, že často chodíš na poslední chvíli nebo dokonce pozdě, a zatím ti to prochází. Tento týden by ale někomu mohla dojít trpělivost, ať už kvůli špatné náladě, nebo protože toho už bylo moc. Mohlo by ti to přinést problémy.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Měla by sis pečlivě zkontrolovat diář, jestli jsi na něco zapomněla. Jeden zmeškaný termín a mohlo by ti to pěkně zavařit. Většinou každý chápe, že člověk může zapomenout, ale někdo takové chyby nepromíjí.

Autor:
Publikováno: 27. 2. 2023 15:15 Nahlásit obsah