Ombré nehty: Žhavý trend v jarní manikúře 2023

Ombré nehty: Žhavý trend v jarní manikúře 2023 Zdroj: Shutterstock

Přivítejte jaro svěží a hravou manikúrou. Pro jakou se konkrétně rozhodnout? Inspirujte se nejnovějšími trendy v oblasti manikúry, které teď letí na Instagramu. Zamilujete si zejména ombré nehty, které dokážou být veselé, ale i decentní.

Technika ombré si zakládá na barevných přechodech

Jaké jsou trendy jarní manikúry 2023? Stačí se podívat na Instagram a budete mít jasno. Jedním z největších hitů jsou ombré nehty, jejichž stínování je dechberoucí.

Zdroj: Shutterstock Technika ombré působí slušivě na oblečení i ve vlasech. Nejnovější trend v manikúře dokazuje, že sluší i nehtům. Stínovaná manikúra si zakládá na barevných přechodech, které mohou být výrazné, ale i velmi decentní.

Ombré nehty: Na výběru barev záleží

V případě ombré nehtů velmi záleží na tom, jaké barvy zvolíte. Velmi populární jsou ombré nehty v nude odstínech, v odstínech růžové nebo v odstínech fialové a růžové. Co se jarní manikúry 2023 týče, rozhodnout se můžete také pro ombré nehty v pastelových tónech nebo ve svěžích jarních barvách jako je zelená, žlutá, světle modrá nebo oranžová.

Zdroj: Shutterstock

Jaké ombré nehty jsou nejkrásnější?

Nádherně vystínované ombré nehty s barevnými přechody vynikají samy o sobě. Je proto zbytečné je jakkoliv zdobit třpytkami, kamínky nebo malováním. Tento trend v jarní manikúře 2023 zkrátka dokazuje, že v jednoduchosti je krása. A jak se líbí vám?

Zdroj: Instyle.com

Autor:
Publikováno: 24. 3. 2023 12:44 Nahlásit obsah