5 signálů toho, že s vámi váš partner již nechce být

5 signálů toho, že s vámi váš partner již nechce být Zdroj: Shutterstock

Máte pocit, že ačkoliv se u vás vůbec nic nezměnilo, váš vztah již není jako dřív a s partnerem se od sebe čím dál tím více odcizujete? Rozchody bohužel ke vztahům patří a není nic horšího, než když přijde jako blesk z čistého nebe. Jak tedy poznat, že s námi náš partner nechce nadále být?

Je nedostupný

Dříve jste věděli o každé maličkosti, která se mu během dne stala, ale najednou ani nevíte, kde zrovna váš partner je? A jakmile přijde domů, stěží z něj dostanete, jak bylo v práci? Jestliže je uzavřený a nechce s vámi sdílet své zážitky, pravděpodobně se u něj něco změnilo, což se postupem času jistě dovíte.

Obviňuje vás

Vyčítá vám váš partner to, že se k němu chováte chladně, že od vás již necítí takovou lásku jako dřív a podobně? Pravděpodobně sám moc dobře ví, že tyto pocity jsou spíše z jeho strany, avšak snaží se hodit vinu na vás, aby se necítil tolik provinile.

Hledá společnost a zábavu

Dříve pro něj nebylo nic důležitějšího než večer strávený s vámi a dnes? Bez kamarádů nedá ani ránu a věčně není doma. Nemusí to však znamenat, že si našel jinou, někteří muži v tomto období opravdu vyhledávají společnost svých přátel, od kterých chtějí poradit anebo si v jejich společnosti jen oddechnout a nemyslet na problémy.

Zdroj: Shutterstock Je náladový

Ráno vstane, jakoby se nechumelilo, ale během pár hodin mu leze na nervy všechno, co řeknete? Pokud je často mrzutý a podrážděný, může to znamenat, že v sobě nosí pocit viny. Opět to ale nemusí ihned znamenat, že se s vámi chce rozejít. Pokud to trvá delší dobu, zeptejte se ho přímo na to, co se děje.

Přestal plánovat

Dříve mluvil jen o tom, co spolu všechno zažijete, jak se budou jmenovat vaše děti, kde budete bydlet a najednou nic? Často právě tohle bývá jeden z hlavních signálů, že váš partner s vámi nechce již sdílet budoucnost a raději by se posunul dál bez vás.

Mějte však také na paměti, že za lásku se vyplatí bojovat a bez komunikace to nejde. Pokud máte pochyby, promluvte si se svým partnerem a uvidíte, že se třeba dá ještě něco zachránit.

Autor:
Publikováno: 6. 1. 2022 16:50 Nahlásit obsah