Kráska a netvor: Tak mnozí označují tuto mladou dvojici

Kráska a netvor: Tak mnozí označují tuto mladou dvojici Zdroj: 9gag.com

Že je láska slepá napadne každého, kdo vidí fotografii těchto dvou mladých lidí. Prý to byla láska na první pohled. Poznali se před dvěma lety a bláznivě se do sebe zamilovali. Následovala svatba a nikdo nechápe, kam dala krásná dívka oči, že si za svého životního partnera vybrala právě tohoto muže.

Nikdo této blondýnce nevěří, že může svého muže skutečně milovat. Hannah svého manžela Shanea poznala na internetu, kdy si spolu nějakou dobu pouze psali. Setkání oddalovali, protože se chtěli nejprve poznat prostřednictvím právě online seznamky. Dělila je totiž vzdálenost několika stovek kilometrů.

Zdroj: singtao.ca Nakonec se přece jenom setkali a zjistili, že si velmi rozumí. Po dvou letech společného bydlení se vzali. Na tom by nebylo nic tak divného, kdyby ovšem Shanea netrpěl spinální svalovou atrofií. V důsledku této nemoci potřebuje nepřetržitou péči.

Mnozí zlí jazykové tvrdí, že si ho Hannah vzala jen pro peníze a lásku jenom předstírá. Nazývají jí bezohlednou zlatokopkou. Pravda je ale úplně jiná. Shanea totiž není žádný milionář. V tomto případě jde opravdu o pravou a nefalšovanou lásku dvou lidí, kteří nechtějí nic jiného, než být spolu a sdílet společný život v dobrém i zlém.

Autor:
Publikováno: 23. 9. 2020 14:36 Nahlásit obsah