Kategorie Nemoc

Článek
Opalování se zvrhlo v posedlost, která jí málem stála vše. Musela podstoupit už 86 operací
Opalování se zvrhlo v posedlost, která jí málem stála vše. Musela podstoupit už 86 operací Lidé v mládí chtějí vypadat co nejlépe a jsou pro to tudíž schopni udělat hodně. To je samozřejmě v pořádku, jenže nic se nemá přehánět. O tom může směle vyprávět Lisa Pace, která kvůli honbě za krásou málem přišla o všechno.
Článek
Díky těmto věcem poznáte, zda-li je člověk psychopat. Může to být kdokoli z vašeho okolí
Díky těmto věcem poznáte, zda-li je člověk psychopat. Může to být kdokoli z vašeho okolí Každý si představí psychopata jako vyšinutého vraha. Jenže psychopatů existuje celá řada, jež nemusí mít sklony jen k sériovému vraždění. Jsou mezi námi a na první pohled je neodhalíte. Proto vám povíme, jak na to.
Článek
Vizážistka pomáhá ženám s rakovinou. Tyhle proměny musíte vidět
Vizážistka pomáhá ženám s rakovinou. Tyhle proměny musíte vidět O výrazném líčení můžeme mluvit dvojím způsobem. Ten první způsob je znám snad všem, ženy prostě prahnou po dokonalé pleti. Ten druhý případ ovšem ukrývá silné příběhy žen, které odkazují na krutý boj s rakovinou. Taková proměna jim pak alespoň na chvíli pomůže přejít na jiné myšlenky.
Článek
Nejmenší holčička na světě neměla po porodu přežít. Ukázala ale nesmírnou sílu žít
Nejmenší holčička na světě neměla po porodu přežít. Ukázala ale nesmírnou sílu žít Rodina z Británie se už těšila na příchod čtvrté dcery a chtěla tak uspořádat velkou oslavu na její počest. Jenže se stalo něco nečekaného, něco co položí každou maminku...
Článek
Nepřehlížejte šikanu. Ubohý chlapec zažíval šikanu kvůli jeho nemocné pleti. Naštěstí se ho zastal starší spolužák.
Nepřehlížejte šikanu. Ubohý chlapec zažíval šikanu kvůli jeho nemocné pleti. Naštěstí se ho zastal starší spolužák. Šikana ve školách je stále horkým tématem. I přesto, že se zavádějí všelijaká opatření, se ji stále nedaří zcela zastavit. Děti bývají často velmi kruté a pokud nejsou od útlého věku vedeny přímočaře k lásce a soucitu, tak to odnáší ti, co jsou prostě jiní. Následující příběh by snad mohl mít jiné posloupnosti.
Článek
Sliny o vás prozradí mnohem více, než byste čekali. Mohou ukazovat i na rakovinu nebo cukrovku
Sliny o vás prozradí mnohem více, než byste čekali. Mohou ukazovat i na rakovinu nebo cukrovku Sliny jsou důležitou součástí našeho organismu. Zpravidla jim ale nevěnujeme dostatečnou pozornost, což se časem může jevit jako chyba. Mohou nás totiž upozornit na různá onemocnění a to i včetně těch vážnějších, jako je rakovina nebo cukrovka.
Článek
TEST: Vytáčí vás tyto zvuky? Možná trpíte nemocí
TEST: Vytáčí vás tyto zvuky? Možná trpíte nemocí Jedná se o nemoc zvanou misofonie. V podstatě jde o to, že lidem s touto poruchou vadí rušivé zvuky jako hltání, pískání, prskání, kýchání, mlaskání, funění, žvýkání, chroupání či třeba hlasité dýchání. Tyto zvuky jsou sice vesměs nepříjemné skoro pro každého, jenže u postižených je tento pocit "nepohodlí" dotažen do naprostého extrému.
(37) Načíst více