Kategorie Nemoc

Článek
Neem – zázračný přírodní lék
Neem – zázračný přírodní lék Ještě neznáte zázračný přírodní lék neem? Prášek získaný z tropického stromu se používá k léčbě nachlazení, zánětů, bolesti v krku, horečky, kožních nemocí, nemocí dásní, plísňových infekcí, poruch imunity, vysokého tlaku... Má antibakteriální, antivirový, antiparazitní, protikvasinkový a nejspíše i protirakovinné účinky. Bez vedlejších příznaků.
Článek
Období rýmiček je tu! S kašlem vám pomohou zatočit podomácku vyrobené tabletky
Období rýmiček je tu! S kašlem vám pomohou zatočit podomácku vyrobené tabletky Se zimou přichází i nevyhnutelná nachlazení a chřipky. Obzvlášť nepříjemný bývá kašel, kterého se nemůžeme často zbavit i několik týdnů po nemoci. S těmito domácími tabletkami však budete na podzimní rýmičky vždy připravena!
Článek
Vážné infekční onemocnění se vrací. Na tyto příznaky u svých dětí dávejte pozor
Vážné infekční onemocnění se vrací. Na tyto příznaky u svých dětí dávejte pozor Bohužel, ať se rodiče snaží sebevíc, své dítě nedokážou ochránit před nemocemi, které se především mezi dětmi šíří rychlostí světla. Jednou z takovýchto nemocí je i spála, na kterou mnoho rodičů již zapomnělo, avšak nyní se u dětí začíná znovu objevovat.
Článek
Po porodu jí začal nekontrolovatelně růst nos. A takto vypadá dnes
Po porodu jí začal nekontrolovatelně růst nos. A takto vypadá dnes Dospívání je pro většinu lidí velmi těžké období, během kterého se jejich tělo začíná měnit k nepoznání. Nejenže člověk prochází hormonálními změnami, které mají vliv na myšlenky i pocity, ale také se dostaví náhlá změna fyzického vzhledu.
Článek
Svazování - milostná praktika, za kterou možná může vaše kočka!
Svazování - milostná praktika, za kterou možná může vaše kočka! Svazování – slovo, při kterém některé ženy odmítavě kroutí hlavou a jiným se vzrušením rozechvějí kolena. Ačkoliv je to běžná sexuální praktika, nedokážeme o ní otevřeně mluvit a raději své touhy necháváme v ústraní.
Článek
Jeho matka těžce onemocněla. Když se to dozvěděl, začal hubnout, aby jí pomohl...
Jeho matka těžce onemocněla. Když se to dozvěděl, začal hubnout, aby jí pomohl... Před více než rokem předpovídali lékaři Brianovi Bolducovi cirhózu jater. Brian totiž vážil téměř 130 kilogramů, a ačkoliv vypadal na první pohled naprosto zdravě a spokojeně, obezita mu pomalu ale jistě začínala ničit tělo i život.
Článek
Objevili jste první šediny? Může to být i příznak nemoci!
Objevili jste první šediny? Může to být i příznak nemoci! Šedivé vlasy bývají jedním z prvních příznaků stárnutí. Někdy se však šediny objevují i u poměrně mladých lidí. Nejčastějším důvodem bývá genetika, někdy však mohou být příznakem i nějakého zdravotního problému.
(25) Načíst více