Kategorie Nemoc

Článek
Smrtelná krvácivá horečka: Nemocní jsou i v Česku
Smrtelná krvácivá horečka: Nemocní jsou i v Česku Celou naši republiku obletěla zpráva, že se na severu Moravy objevila smrtelná krvácivá horečka. Od minulého roku počet nemocných rapidně vzrostl.
Článek
Kubánské oregano neboli rýmovník vám pomůže s ucpaným nosem i kašlem
Kubánské oregano neboli rýmovník vám pomůže s ucpaným nosem i kašlem Mnoho lidí má tuto rostlinku doma jen na okrasu a ani netuší, jakým skvělým pomocníkem pro jejich zdraví je. I přes své „kubánské“ jméno se jedná o bylinku pocházející z jihovýchodní Afriky. K čemu všemu vám tahle rostlina poslouží?
Článek
Hučení a pískání v uších: Jaké jsou jeho příčiny a co na něj pomáhá?
Hučení a pískání v uších: Jaké jsou jeho příčiny a co na něj pomáhá? Zvonění, hučení či pískání v uších zažil snad každý z nás. Pokud se u vás tento stav objeví jenom jednou za čas a hned odezní, není se čeho bát. Jestli však s pískáním v uších bojujete dlouhodobě, raději zajděte k lékaři. Častá ušní šelest odborně nazývaná jako tinnitus totiž může být signálem mnohem vážnější nemoci.
Článek
Tohle je podle všeho ta nejžárlivější žena na světě. Její manžel každý den musí podstupovat test na detektoru lži
Tohle je podle všeho ta nejžárlivější žena na světě. Její manžel každý den musí podstupovat test na detektoru lži Trocha zdravé žárlivosti určitě neuškodí, ale nic se nemá přehánět a hnát do krajností. Žena, jejíž příběh vám dnes přinášíme, je však extrém.
Článek
Fenka zachránila své těhotné paničce život. Ani vy byste tohle chování u svého psa neměli podceňovat
Fenka zachránila své těhotné paničce život. Ani vy byste tohle chování u svého psa neměli podceňovat O tom, že jsou psi úžasná stvoření, není pochyb. Jsou schopni věcí, které my lidé nikdy nezvládneme, dokážou cítit naše emoce i nemoc a za každé situace jsou svému páníčkovi oddanými a milujícími společníky.
Článek
Chodíte neustále někam pozdě? Nejste nespolehliví, ale nemocní
Chodíte neustále někam pozdě? Nejste nespolehliví, ale nemocní Stává se vám pravidelně, že ať se snažíte, jak můžete, stejně dojdete vždy pozdě - na kafe s kamarádkou, na kontrolu k zubaři, na oběd k tchýni? Pokud ano, tak tento článek je přesně pro vás - jste totiž nemocní.
Článek
Tento chlapec neměl ústa, nos ani oči. Pak ale přišla nečekaná pomoc
Tento chlapec neměl ústa, nos ani oči. Pak ale přišla nečekaná pomoc Osud nadělil malému chlapci z Maroka do vínku pořádnou komplikaci, jakou by si nezasloužila žádná nevinná duše. Narodil se bez úst, nosu, očí a navíc měl uprostřed tváře velkou ránu. Rodiče si už nevěděli rady, ale pak se jim ozval někdo, kdo chlapci dokázal konečně pomoct.
Článek
Infikované klíště ho nakazilo velmi vzácným onemocněním. Místo lékařů na to ale přišla jeho matka
Infikované klíště ho nakazilo velmi vzácným onemocněním. Místo lékařů na to ale přišla jeho matka Jestliže existuje jedna rada, kterou by se měl každý rodič řídit, zněla by: „Věřte své intuici“. Pokud máte podezření, že je s vaším dítkem něco v nepořádku, okamžitě jej vezměte k lékaři, který jej vyšetří.
Článek
Zemřel den před svatbou. Dva měsíce poté stejně dokázal překvapit nevěstu něčím, co jí vykouzlilo úsměv na rtech
Zemřel den před svatbou. Dva měsíce poté stejně dokázal překvapit nevěstu něčím, co jí vykouzlilo úsměv na rtech Ashley zemřel pouhý jeden den před stavbou s jeho milovanou Danielle. Ta zrovna byla vyřizovat potřebné dokumenty pro jejich stavbu, když obdržela telefonát s hrozivou zprávou. Dvacetisedmiletý muž zemřel po těžkém boji se vzácnou formou leukémie.
(35) Načíst více