Přezdívají ji Baby Hulk. Dívenka se narodila s vážnou genovou mutací

Když byla Joni Gatlin těhotná se svou dcerou Madison, věděla, že s ní není něco v pořádku. Už při vyšetření v 15. týdnu těhotenství lékaři zaznamenali podivnou nahromaděnou lymfatickou tekutinu. Ovšem to hlavní zůstalo tajemstvím až do porodu…

Jakmile se Madison narodila, lékaři okamžitě začali zkoumat, proč pas této holčičky vypadal na ultrazvuku tak velký. Její malé tělíčko připomínalo spíše tělo kulturisty a ne dítěte.

Jak se ukázalo, malá holčička z Crestviewu na Floridě se narodila s extrémně vážnou genovou mutací, která způsobuje, že tato lymfatická tekutina zapříčinila růst jejích paží a hrudníku.

Madison kvůli svému vzhledu získala přezdívku „Baby Hulk“. Přezdívka vznikla ve chvíli, když se matky zeptala skupinka chlapců, co to s Madison je. Přemýšlela nad tím, co jim odpovědět a také nechtěla, aby se jí lidé, a především děti bály. Tak chlapcům odpověděla, že její tatínek byl Hulk a pro ně to znamenalo něco naprosto úžasného.

Otok kolem jejích paží a hrudníku neustále roste a lékaři předpokládají, že jak bude stárnout, otok ještě povyroste. Ve videu se můžete podívat na to, jak holčička nyní vypadá a určitě pochopíte, proč ji lékaři nazývají malým lékařským zázrakem.

Pokud se vám toto video líbilo, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 3. 11. 2022 12:25 Nahlásit obsah