Partnerský horoskop: Znamení zvěrokruhu, kterým společný vztah nikdy nevyjde

Partnerský horoskop: Znamení zvěrokruhu, kterým společný vztah nikdy nevyjde Zdroj: Shutterstock.com

Každé znamení zvěrokruhu se vyznačuje jistým postojem k životu, povahovými rysy a také hlavně tím, co dokáže dát svému partnerovi.

Horoskopy nám pomáhají odhalit klady a zápory každého znamení. Díky tomu můžeme věrohodně určit, jaká znamení se k sobě hodí a naopak. Dnes se tedy podíváme na to, jaká znamení jsou naprosto rozdílná a v partnerském vztahu by byla bezpochyby „na nože“.

Rak a Váhy

Rak je citlivý, většinou nemá rád společnost, straní se lidí, miluje své soukromí a nechce změny. Váhy milují změny, vyhledávají společnost, rádi se obklopují přáteli, se kterými podnikají různá dobrodružství.

Vodnář a Ryby

Sobeckost a introvertní povaha Ryb se neshoduje s extrovertní a často velmi důraznou povahou Vodnářů. Ti si v žádném případě nenechají od Ryb mluvit do života.

Střelec a Štír

Střelec touží nejvíce po materiálních jistotách, má rád, když má vše svůj pevný řád a pořádek. Nesnáší chaos a vše nevysvětlitelné. Štír, to je pravý opak - miluje záhady, tajemno a duchovno. Nepřikládá materiálním věcem velkou váhu. To, by Střelec nesnesl.

Zdroj: Shutterstock.com

Blíženci a Kozoroh

Kozoroh jedná vždy velmi uváženě, nic nedělá bez rozmyslu, vždy vše důkladně plánuje. Blíženci jsou impulzivní, do všeho se vrhají po hlavě, konají neuváženě a zbrkle.

Panna a Lev

Panna je znamení, které se vyznačuje citlivým a velmi ohleduplným přístupem ke svému okolí. Pomoc a ochota pomáhat je jí vlastní, nečeká nic na oplátku. Lev naopak miluje všeobecnou pozornost, obdiv a respekt ostatních. Jeho sebevědomí a dominanci by Panna nemohla respektovat.

Beran a Býk

Beran a Býk, obě tato znamení chtějí být za každou cenu vůdci. Nepřipouští si chyby a nikdy neuznávají názory druhých, jsou přesvědčeni vždy o své pravdě. Toto soužití by opravdu nemohlo fungovat.

Ale i tady platí, že výjimka potvrzuje pravidlo. Láska často bývá slepá a vždy záleží na partnerech, zda se dokážou vzájemně respektovat a milovat. 

Autor:
Publikováno: 4. 3. 2020 12:53 Nahlásit obsah