Kategorie Roztroušená skleróza

Článek
Hvězda seriálu Ženatý se závazky otevřeně o své nevyléčitelné chorobě: Neobejdu se bez plenek
Hvězda seriálu Ženatý se závazky otevřeně o své nevyléčitelné chorobě: Neobejdu se bez plenek Pro herečku a hvězdu seriálu Ženatý se závazky není boj s roztroušenou sklerózou pouze o léčbě a přežití. Tuto nevyléčitelnou nemoc se snaží překonávat s humorem. Právě proto vytvořila podcast “MeSsy”, kde sdílí své zkušenosti. Vyjádřila se mimo jiné, že bez plenek už to nejde.
Článek
Hvězda seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate má roztroušenou sklerózu a bez hole se nikam nedostane. Tuto zprávu oznámila na Twitteru
Hvězda seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate má roztroušenou sklerózu a bez hole se nikam nedostane. Tuto zprávu oznámila na Twitteru Světoznámé herečce Christině Applegate uštědřil osud další ránu. Před 14 lety vyhrála boj nad rakovinou, hvězdě seriálu Ženatý se závazky nyní lékaři diagnostikovali sklerózu multiplex. O svém aktuálním zdravotním stavu herečka informovala na Twitteru s tím, že se její zdravotní stav zhoršuje a bez hole se prakticky už nikam nedostane.
Článek
24letá dívka s roztroušenou sklerózou: Každý den se setkávám s předsudky od cizích lidí
24letá dívka s roztroušenou sklerózou: Každý den se setkávám s předsudky od cizích lidí Každý den se setkáváme s mladými lidmi, o kterých bychom v žádném případě neřekli, že trpí velmi vážnou nemocí. Proto nás ani nenapadne, abychom na ně brali ohledy a pustili je třeba sednout v autobusu či tramvaji. Na to, že zdání klame, pravidelně naráží také 24letá Amelia Ayresová z Plymouthu, která – ač vypadá skvěle – má roztroušenou sklerózu.