Kategorie student

Článek
Jak přežít začátek školního roku? Nastavte si pravidla už od začátku
Jak přežít začátek školního roku? Nastavte si pravidla už od začátku Začátku školního roku se děsí nejen každý školák a student, ale také každý rodič. Zvlášť pro rodiče malých dětí je začátek školního roku doslova o nervy, neboť malý školák musí začít dodržovat pevný řád spojený s řadou povinností. A s tím má často problémy. Abyste se kvůli tomu coby rodiče příliš nestresovali, myslete na tato pravidla.
Článek
Student ze San Diega vydržel 11 dní bez spánku. Co se dělo s jeho tělem?
Student ze San Diega vydržel 11 dní bez spánku. Co se dělo s jeho tělem? Spánek je pro naše zdraví a celkovou tělesnou i duševní pohodu nesmírně důležitý. Ovšem napadlo vás, co by se stalo, kdybyste pár nocí spát nešli a snažili se vydržet při vědomí bez minuty odpočinku?
Článek
Jak si ulehčit studentský život a žít ho naplno? I to dokáže správně zvolená banka
Jak si ulehčit studentský život a žít ho naplno? I to dokáže správně zvolená banka Když projíždíte sociální sítě, ať už je to Facebook nebo Instagram, vyskakují na vás na většině stránek a profilů motivační citáty, které hlásají, jak bychom měli žít naplno a užívat si každou sekundu svého života. To je vážně sice moc hezké a určitě na tom je něco pravdy, ale já jakožto student, můžu vůbec žít bez starostí?
Článek
Tento chlapec ve svých 14 letech absolvoval vysokou školu. V jeho šlépějích jde i jeho mladší bratr
Tento chlapec ve svých 14 letech absolvoval vysokou školu. V jeho šlépějích jde i jeho mladší bratr Carson Huey je nejmladším člověkem, který kdy absolvoval Texaskou křesťanskou univerzitu, kam byl přijat na bakalářské studium už v 11 letech. Mezi jeho předměty patřila matematika, fyzika, historie a teologie. Kromě mnoha kroužků se zde také zabýval studiem kvantové fyziky.