Kategorie Tvoření

Článek
Podzimní dekorace z kukuřice jsou jednoduše krásné: Vyrobte si věnec nebo originální svícen
Podzimní dekorace z kukuřice jsou jednoduše krásné: Vyrobte si věnec nebo originální svícen Kaštany, obilí, makovice, šípky nebo jeřabiny. Ze všech těchto plodů si můžete vyrobit originální podzimní dekorace. Spoustu parády na podzim uděláte i se zdánlivě obyčejnou kukuřicí. Vyrobte si z ní například věnec na dveře nebo stylové podzimní aranžmá, kterým ozdobíte svůj domov.
Článek
Miska z podzimního listí: Vyrobte si dekoraci, která zkrášlí váš domov
Miska z podzimního listí: Vyrobte si dekoraci, která zkrášlí váš domov Spadané javorové listí hraje na podzim všemi barvami. Nemusíte z něj rovnou vázat draka. Co si z něj vyrobit nádhernou podzimní dekoraci, která ozdobí váš obývací pokoj nebo předsíň? Vytvořte si misku z pestrobarevného listí a vneste do svého domova trochu podzimu.
Článek
Pozvěte si domů jaro: Tento nápad na jarní dekoraci z živých květin si zamilujete
Pozvěte si domů jaro: Tento nápad na jarní dekoraci z živých květin si zamilujete Milujete vůni jarních květin? Užívat si ji můžete také u sebe doma. Zajděte si do nejbližšího květinářství pro rostlé petrklíče, sedmikrásky, narcisky nebo hyacinty. Aby se v květináči necítily tak opuštěně, vyrobte si z nich následující kouzelnou jarní dekoraci, která vám vydrží týdny. Výroba vám zabere pár minut, ale výsledek bude ohromující!
Článek
Vdechněte babiččině starému kufru nový život: Co říkáte na originální rohovou polici?
Vdechněte babiččině starému kufru nový život: Co říkáte na originální rohovou polici? Objevili jste na půdě starý kufr, který dřív patřil vaší babičce? I když s ním na cesty už asi nikdy nevyrazíte, stále vám může dělat pořádnou radost, a to klidně každý den. Zkuste do něj investovat trochu času a úsilí a vdechněte mu nový život. Co říkáte na originální rohovou polici, která bude ozdobou vašeho domova?
Článek
Vzkaz pro milovníky vína: Korkové zátky nikdy nevyhazujte, raději je využijte k dekoraci interiéru
Vzkaz pro milovníky vína: Korkové zátky nikdy nevyhazujte, raději je využijte k dekoraci interiéru Máte rádi víno? Až zjistíte, že korkové zátky z vinných lahví nepatří do koše, ale dají se využít k výrobě nádherných dekorací, budete mít tento lahodný nápoj ještě raději. Tak šup šup, začněte si postupně schovávat korkové špunty, ať se můžete už za pár týdnů pustit do tvoření! Výrobky z tohoto materiálu budou rozhodně chloubou vašeho bytu.
Článek
Co s kamínky a mušlemi, které jste si dovezli z dovolené u moře? Zapojte svou fantazii i ruce
Co s kamínky a mušlemi, které jste si dovezli z dovolené u moře? Zapojte svou fantazii i ruce Během podzimních plískanic je skoro až neuvěřitelné, že jsme se ještě před pár týdny opalovali na pláži a koupali mezi slanými vlnami. Další dovolená bude až za rok... Co si proto čekání zpříjemnit tvořením z materiálu, který jsme si dovezli od moře? Z kamínků a mušlí můžete vyrobit originální dekorace pro svůj dům či byt.
Článek
5minutové tvoření: Z obyčejných žabek extravagantní gladiátorky
5minutové tvoření: Z obyčejných žabek extravagantní gladiátorky Gumové žabky nepatří jenom na pláž nebo na koupaliště. S tímto jednoduchým a zároveň velmi pohodlným kouskem obuvi můžete vyrazit klidně do města. Stačí, když je během pěti minut přetvoříte na stylové gladiátorky, které můžete vkusně zkombinovat třeba se vzdušnými letními šaty.
Článek
Čtenářka píše: Splnila jsem si svůj dětský sen - jsem spisovatelka!
Čtenářka píše: Splnila jsem si svůj dětský sen - jsem spisovatelka! Když jsem byla malá, říkala jsem si, jak by bylo skvělé stát se buď princeznou nebo spisovatelkou. No, princ pořád nikde, a tak jsem začala psát.
Článek
Kreativní nápady: Jak využít staré knihy?
Kreativní nápady: Jak využít staré knihy? Povalují se vám doma desítky starých knih? Dávno přečtená červená knihovna, nechtěné dárky, léty sešlé přebaly knížek z antikvariátů, které jste možná nikdy nečetly a rozhodně to nemáte v plánu ani do budoucna...…