Zpěvačka Lucie Vondráčková má šikovné ruce. Na Instagramu ukázala, jak z jednorázové roušky vyrobit vkusný náramek

Zpěvačka Lucie Vondráčková má šikovné ruce. Na Instagramu ukázala, jak z jednorázové roušky vyrobit vkusný náramek Zdroj: Shutterstock

Vlivem koronavirové krize, která v posledním roce zavřela v Česku školy a školky, se ze zpěvačky Lucie Vondráčkové stala maminka na plný úvazek. Vzhledem k tomu, že má z manželství s hokejistou Tomášem Plekancem dva syny školního a předškolního věku, snaží se své potomky všemožně zabavit. A to, jak ukázala na Instagramu, i tvořením.

Zpěvačka Lucie Vondráčková je maminkou devítiletého Matyáše a skoro šestiletého Adama. Jelikož jsou v Česku takřka rok s přestávkami zavřené základní školy, ke kterým se v předchozích týdnech připojily i školy mateřské, má Lucie Vondráčková jako dvojnásobná maminka starostí nad hlavu.

Kromě distančního školního a předškolního vzdělávání se svým synům věnuje i jinak. Jak předvedla na svém Instagramu, není jí cizí ani kreativní tvoření. Lucie Vondráčková aktuálně natočila video s vychytávkou, kterou ocení každý rodič.

Ve videu krok za krokem ukázala, jak si z jednorázové roušky vyrobíte vkusný náramek, který perfektně sedne na dětskou ručku. Použitých roušek máme aktuálně nad hlavu. Lucie Vondráčková proto názorně předvedla, že místo abychom je hodili do koše, můžeme je ještě zužitkovat a vyrobit z nich zajímavý módní doplněk.

Že je Lucie Vondráčková neskutečně šikovná a má dobré nápady, ukazuje na Instagramu i ve svých dalších postech. Ať už jde o kreativní skládání ubrousků, pletení náramku z provázků nebo výrobu roztomilých zvířátek z papírových plat na vejce. Šikovná zpěvačka se v instagramovém videu pochlubila také jednodušším chemických pokusem.

Kdo si hraje, nezlobí. Toho si je vědoma i kreativní maminka Lucie Vondráčková. Oblíbená zpěvačka jistě i díky tvoření zažívá se svými syny Matyášem a Adamem spoustu zábavných i nezapomenutelných chvil.

Autor:
Publikováno: 28. 4. 2021 13:00 Nahlásit obsah