AK

Uživatelka

Autorovy příspěvky (255)

Článek
Vánoční jídla ve světě: Co nesmí chybět na štědrovečerním stole
Vánoční jídla ve světě: Co nesmí chybět na štědrovečerním stole Vánoční jídla ve světě jsou různorodá, na štědrovečerním stole se tak nemusíte setkat pouze s houbovým kubou, rybí polévkou nebo smaženým kaprem s bramborovým salátem. Zajímá vás, na jakých jídlech si o Vánocích pochutnávají třeba v Itálii, Španělsku, Řecku nebo ve Velké Británii? Tak čtěte dále!
Článek
Školní jídelny, to nemusí být jen známé UHO: S jakými obědy pro děti se setkáte v různých koutech světa?
Školní jídelny, to nemusí být jen známé UHO: S jakými obědy pro děti se setkáte v různých koutech světa? Školní stravování, to není jenom UHO – univerzální hnědá omáčka, instantní bramborová kaše nebo fazole na tisíc způsobů. Podívejte se na následující fotografie pořízené z celého světa a třeba právě vás inspirují při vymýšlení nedělního oběda pro vaše děti.
Článek
Jak vypadá ženské tělo po několika dětech? Za přirozenou krásu se nemusí nikdo stydět
Jak vypadá ženské tělo po několika dětech? Za přirozenou krásu se nemusí nikdo stydět Ženské tělo prochází po porodu obrovskou změnou. O tom, jak žena vypadá po několika dětech, vypovídá i následující fotogalerie.
Článek
Američanka maluje obrazy svými prsy. Bojuje tak proti rakovině
Američanka maluje obrazy svými prsy. Bojuje tak proti rakovině Nádherné obrazy nevznikají pouze pomocí štětce. Řada umělců používá k malování i části vlastního těla. Ať už jde o prsty na rukou či nohou, nos, nebo dokonce penis. Americká umělkyně Marcey Hawk zase maluje svými ňadry –…
Článek
Úsměv nesluší ani celebritám. A nemohou za to jenom křivé zuby
Úsměv nesluší ani celebritám. A nemohou za to jenom křivé zuby Nikdo není dokonalý, a to ani hollywoodské hvězdy. Když se některé z nich snaží vykouzlit dokonalý americký úsměv, je to často jeden velký přešlap. O kterých celebritách je známo, že se nerady smějí, a to nejen kvůli svým křivým zubům? Prohlédněte si následující fotogalerii, kde najdete odpověď!
Článek
Nezapomenutelné dětství na historických fotografiích: Jak žily děti před sto lety?
Nezapomenutelné dětství na historických fotografiích: Jak žily děti před sto lety? Kdo z nás neprožil nezapomenutelné dětství? Každý si určitě rád zavzpomíná na dobu, kdy si ještě hrál s hračkami a žil bezstarostným životem. Jak ale vypadalo takové dětství před necelými sto lety? Na to vám odpoví následující historické fotografie, které vás v mnoha případech pořádně chytnou za srdíčko!
(249) Načíst více